Lütfen bekleyin..

Fenerbahçe Galatasaray derbisinin tüm bilinmeyenleri...

12 Kasım 2013, 10:59

Fenerbahçe ezeli rakibi Galatasaray’ı 2-0’la devirirken soyunma odasında kritik olaylar gerçekleşti. İşte derbi galibiyetinin perde arkasındaki detaylar...

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

1) Volkan’ın büyük fedakârlığı

Derbinin ilk yarısında sakatlanan Volkan Demirel, uyarılara rağmen ikinci yarıya ağrı kesici iğne bile olmadan çıktı.

Melo’nun bir penaltısını kurtardı. Maç sonrası MR’ında yırtık tespit edildi. Duruma çok duygulanan Ersun Yanal, “Biz, bundan büyük takımız” dedi. Volkan ise, “Siz anjiyo olup çıktınız. Bu ne ki” diye karşılık verdi.

2) Cristian göz yaşlarını tutamadı

Kar­şı­laş­ma son­ra­sı so­yun­ma oda­sın­da bü­yük bir se­vinç ha­kim­di. Er­sun Ya­nal, tüm fut­bol­cu­la­rı­nı tek tek ka­pı­da kar­şı­la­dı. Pe­nal­tı­dan ağ­la­rı bu­lan ve Ga­la­ta­sa­ray’a ilk go­lü­nü atan Em­re’ye uzun sü­re sa­rıl­dı. Di­ğer fut­bol­cu­la­rı­na da tek tek te­şek­kür et­ti. İkin­ci go­lü atan ve bü­yük bir se­vinç ya­şa­yan Cris­ti­an’ın ise ho­ca­sı­na sa­rı­lır­ken göz­le­ri­nin dol­du­ğu göz­len­di.  

3) Asıl size helâl olsun hocam

De­ne­yim­li tek­nik adam fut­bol­cu­la­rı­nı “He­lal ol­sun” di­ye kut­la­dı.

Fut­bol­cu­lar ise, “Asıl si­ze he­lal ol­sun. İki gün ön­ce an­ji­yo olup kal­bi­ni­ze stent ta­kıl­dı­ğı hal­de ta­kı­mın ba­şı­na ge­çip bi­zi yal­nız bı­rak­ma­dı­nız” di­ye kar­şı­lık ver­di. Ya­nal, oyun­cu­la­rı­na 3 gün izin ver­di. An­cak, ço­ğu isim mil­li ta­kım kamp­la­rı­na gi­de­ce­ği için izin her­ke­se ya­ra­ma­ya­cak.

4) Uslu ve Özbağı kutladı

Fenerbahçe Yönetim Kurulu’nda yer alan isimlerden olan yö­ne­ti­ci­ler Mah­mut Us­lu ve Ni­hat Öz­ba­ğı da karşılaşma sonrası soluğu takımın soyunma odasında aldı. Yönetim adına oyuncuları tek tek kutlayan iki yönetici, geçirdiği operasyon sonrası takımın başında sahaya çıkan teknik direktör Ersun Yanal’ı da ayrı tebrik etti.-Bugün

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler
Galatasaray'da dün açıklanan mali bilanço, kayyum ihtimalini gündeme ge..
PFDK'nın Sivasspor maçı öncesi 1 dakika boyunca asker selamı yapan Yeni..
Süper Lig'de 19. haftasında Trabzonspor ile Fenerbahçe karşı karşıya ge..
Fenerbahçe'de başkanlık seçimi 2 -3 Haziran tarihlerinde yapılacak...
3416 üyenin oy kullandığı seçim sonrasında yeni başkan belli oldu. Yapılan ..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=