Lütfen bekleyin..

Dursun Ali Sevinç MHP'ye katıldı!

27 Eylül 2013, 11:31

Koray Aydın yine çok iddialı...

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, Çaykara Karaçam Bağımsız Belediye Başkanı Dursun Ali Sevinç’in MHP’ye katılış törenine katıldı.

MHP İl Başkanlığında düzenlenen, Dursun Ali Sevinç’in Milliyetçi Hareket Partisi’ne katılım töreninde konuşan Koray Aydın, gündeme dair çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte Koray Aydın’ın açıklamaları:

“TÜRKİYE’DE HER TÜRLÜ TERÖR ÖRGÜTÜ VAR”

Sokaktan ve kırsaldan asker çekilince, meydan PKK’ya kaçakçılara kaldı. Şu anda sınırımız zaten delik deşik olmuş vaziyette. 800-1000 kişilik gruplar sınırda kaçakçılık yapıyorlar. Karşısına gelen askere de uzaktan kumandalı silahlarla ateş ederek taciz ateşi yapıyorlar. Sınır güvenliği ortadan kalkmış vaziyette. Türkiye tarafında her türlü terör örgütü var. Silahları buradan alıyorlar, vuruşmaya oraya gidiyorlar. Savaşıp geliyorlar ve Türkiye tarafında tekrar yatıya kalıyorlar.

“BİNGÖLDE’Kİ MAHKUMLARIN FİRARI”

Bingöl cezaevinde olan kaçma hadisesi, devletin alandan çekilirse neyle karşı karşıya gelebileceğimizi göstermesi bakımından ibretlik bir durum. 60 metrelik tünel kazmak iş birliği olmadan, kontrol olmadan, yardım almadan bunları yapmak mümkün mü? Devlet olarak aradan çekilirsen neler olabileceğini gösteren bir durum.

“BDP BAŞBAKAN İLE DALGA GEÇİYOR”

PKK ‘nın partisi BDP’nin başkanı Selahattin Demirtaş’ın attığı bir twit var. Adam twitinde şöyle söylüyor. Acaba Bingöl Hapishanesinden kaçanlar tünele ayakkabılarıyla mı girdi. Taksim olayları olduğu sırada Dolmabahçe’deki  Bezmialem camisine kaçarak giren, sığınan insanlara Başbakanımızın ‘Camiye ayakkabılarıyla girdiler.’ Söylemine atıfta bulunarak BDP Genel Başkanı Başbakanımızla dalga geçiyor.

“PKK DEVLETE KAFA TUTUYOR”

Karayılan devlete kafa tutuyor. Başbakana ayar veriyor, tehdit ediyorlar. Yani Devlet otoritesinin ortadan kalktığı, ayakların baş olduğu garip bir düzende yaşıyoruz. Bu garip düzen içerisinde de Türkiye’yi yöneten insanlar, içeride olanlara diktatör gibi yaklaşıyorlar. Benim tabirimle seçilmiş diktatörü oynuyorlar.

“BAŞBAKAN SEÇİLMİŞ DİKTATÖRDÜR”

Dolmabahçe’deki Bezmialem camisinin müezzininin ve oraya bakan Beyoğlu Kaymakamının sürgüne gönderilmesidir.  Şiddet, baskı, zorbalık din adamlarına kadar yönelmiş. Böyle bir Türkiye manzarası var. O caminin müezzini Başbakanın ‘orada içki içtiler.’ sözüne karşı, ben ‘din adamıyım, yalan söyleyemem. Allah’ın ayeti var yalancı şahitlik yapmayın diye. Ben Allah’ın ayetine karşı gelemem.’ diyerek doğruyu söylemesi karşısında sürgün mekanizmasını işlemiştir. Bu seçilmiş diktatörlük değil de nedir?

“ÇÖZÜM PAKETİ PKK BASKISIYLA YAPILIYOR”

Özellikle AKP’ye oy veren vatandaşlarımızın dikkatini çekmek istiyorum. Türkiye büyük bir felakete doğru gidiyor. Ay sonunda Başbakan PKK’nın baskısıyla, dayatmasıyla, tehditleriyle geçirdiğimiz 2 aydan sonra yeni bir çözülme paketi daha açıklayacağını söyledi. Şu anda PKK ile yapılan iş birliği ile Türkiye aşama aşama bir yerlere götürülüyor. Bunun bir süreç olduğunu kimse aklından çıkarmasın. Ülkeler bir günde bölünmezler. Bir kararla bölünmezler. Türkiye, bu sürece sokulmuştur. Bu süreçte özellikle AKP’ye oy veren vatandaşların bütün bu olup biteni görerek, süzerek oy verdikleri partilerine bu mahalli seçimlerde bir uyarıda bulunmalarında fayda var.

“AKP YEREL SEÇİMLERDE UYARILMALI”

AKP’ye dur diyecek, onları bu yanlışlardan geri döndürecek, özellikle yukarıdan freni boşalmış araç gibi her tarafa çarparak bütün değerlerimize zarar veren AKP’nin bu zararlarını ortadan kaldırabilmek için bu mahalli seçimde bir dik duruşa, alternatif bir merkez inşasına büyük ihtiyaç var. Biz inşallah bunun Trabzon ayağını oluşturuyoruz.

“ORTAHİSAR VE AKÇAABAT”

Bizim Trabzon’da iki tane olmazsa olmazımız var. Bunlardan biri Ortahisar, diğeri Akçaabat Belediyesi’dir. Çünkü bu iki yerin nüfusu yüzde elliye tekabül ediyor. Akçaabat adayımızı açıkladık ve şu an Akçaabat’ta başa güreşiyoruz. Ekim ayında da Ortahisar adayımızı ilan edeceğiz. Akçaabat ve Ortahisar’ı kazandıktan sonra, bunların yanına koyacağımız diğer ilçeler ile birlikte Büyükşehrin dengesini oluşturacağız. /manşet61

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
osman Bayçın
1636 gün önce
Sayın Aydın yılmadan davanın emrindesin. Allah güç kuvvet versin.
A
1637 gün önce
Allah yolunuzu acik etsin,Allah utandirmasin ülkücü Gardaslarimi bu kutlu yolda .TTK
murat
1637 gün önce
sayın Dursun Ali Sevinç başkanımıza bir çaykaralı olarak teşekkürü bir borç biliyorum hakyoluna hakikat yoluna hoş geldiniz sayın Dursun başkanım...
abdullah
1637 gün önce
yiğit adam seninleyiz
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler
BBP'de 'cumhur ittifakı'na karşı çıkan Başkan görevden alındı....
Bahçeli'nin yeniden genel başkan seçildiği MHP'nin 12 Olağan Kurult..
Bahçeli yineledi: Adayımız Erdoğan...
İYİ Parti’nin hazırladığı ‘FETÖ ile Acil Eylem Planı’nda yer alan tespitler..
MHP kongresi ayarlı Bahçeli’ye ‘jest’ mesaisi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=