Lütfen bekleyin..

Türkiye Kupası'nda 1. tur maç programı belli oldu

09 Eylül 2013, 16:59

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 1. tur maçlarının programı belli oldu. 11-12 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek 1. tur müsabakalarının programı şöyle.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 11-12 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek 1. tur müsabakalarının programı şöyle:

11 Eylül Çarşamba:
15.00 Beylerbeyi-Anadolu Üsküdar 1908 (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.00 Tuzlaspor-Localtime Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye Sahası)
15.00 Sancaktepe Belediyespor-İstanbulspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)
15.00 Çıksalınspor-Maltepespor (Vefa)
15.00 Ümraniyespor-Silivrispor (Ümraniye Belediye İlçe)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Kocaelispor (Darıca İlçe)
15.00 Derince Belediyespor-Sakaryaspor (Derince Belediye Doğal Çim)
15.00 Bursa Nilüferspor-Orhangazispor (Nilüfer)
15.00 Ankara Demirspor-Şekerspor (Cebeci İnönü)
15.00 Keçiörengücü-Kırıkkalespor (Ankara Aktepe)
15.00 Adliyespor-Hacettepe (Yenimahalle Hasan Doğan)
15.00 Edirnespor Gençlik-Tekirdağspor (Edirne 25 Kasım)
15.00 Beyköy Belediyespor -Gölcükspor (Düzce 18 Temmuz)
15.00 Armutlu Belediyespor-Yeşil Bursa (Yalova Armutlu İlçe)
15.00 Zonguldak Kömürspor-Bartınspor (Kemal Köksal-Seyircisiz)
15.00 Tosya Belediyespor-Ayancık Belediyespor (İzzet Aksalur)
15.00 Çorum Belediyespor-Ünyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
15.00 Merzifonspor-1930 Bafraspor (Merzifon İlçe)
15.00 Nevşehirspor Gençlik-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Nevşehir Gazi)
15.00 Yeşil Kırşehirspor-Yimpaş Yozgatspor (Kırşehir Ahi)
15.00 68 Yeni Aksarayspor-Niğde Belediyespor (Aksaray Atatürk)
15.00 Karaman Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Kemal Kaynaş)
15.00 Trabzon Akçaabat Futbol-Arhavispor (Akçaabat Fatih)
15.00 Düzyurtspor-Arsinspor (Yavuz Selim)
15.00 Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor-Iğdır Gençlerbirliği (Bayburt Genç Osman)
15.00 Göle Belediyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (80. Yıl Cumhuriyet)
15.00 Belediye Bingölspor-Elazığ Belediyespor (Bingöl Şehir)
15.00 Cizre Basraspor-Tatvan Gençlerbirliği (Cizre İlçe)
15.00 Belediye Vanspor-Siirtspor (Van Atatürk)
15.00 Batman Petrolspor-Girmeli Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
15.00 Yeni Diyarbakırspor-Adıyamanspor (Diyarbakır Atatürk)
16.00 Kırıkhanspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Kırıkhan İlçe)
16.00 Osmaniyespor 2011-Payas Belediyespor 1975 (7 Ocak)
16.00 Ispartaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Isparta Atatürk)
16.00 Uşak Sportif Gençlikspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Uşak 1 Eylül)
16.00 Bergama Belediyespor-Balçova Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
16.00 Menemen Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Menemen Şehir)
16.00 Manavgat Evrensekispor-Tekirova Belediyespor (Evrenseki)
16.00 Kızılcabölükspor-Elibol Sandıklıspor (Doğan Seyfi Atlı)
12 Eylül Perşembe:
15.00 Muş Ovasıspor-Erzincan Refahiyespor (Bingöl Şehir)

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler
Dünya Büyükler Grekoromen Güreş Şampiyonası'nda 130 kg'da Rıza Kaya..
Galatasaray'ın, Osmanlıspor deplasmanında 3-1 galip geldiği maçta sosya..
Dünya Güreş Şampiyonası grekoromen stil 85 kiloda sporcumuz Metehan Başar, ..
Sezonun ilk derbisinde Fenerbahçe ve Trabzonspor Kadıköy'de 2-2 beraber..
Selçuk İnan taraftara karşılık vermemişti, sebebi ortaya çıktı.
Fenerbahçe'de Sevilla'ya transfer olan Simon Kjaer'in ardından ..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=