Lütfen bekleyin..

Koray Aydın MHP Genel Merkezi'ne yapılan saldırıda ilginç bir noktaya dikkat çekti!

24 Ağustos 2013, 15:26

"Beşeri hiç bir kuvvet Ülkücü Hareket'i yıldıramaz"

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Haber Fedai MHP Genel Merkezi'ne yapılan saldırıya tepkiler gelmeye devam ediyor.

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/6541.jpg
MHP GENEL MERKEZİ'NE
ŞOK SALDIRI


Araç bombalı mıydı?
işte detaylar tıklayınız

"SALDIRI"YA "KAZA" SÜSÜ MÜ?

Twitter hesabından saldırıya ilişkin açıklamalarda bulunan Trabzon milletvekili Koray Aydın ilginç bir noktaya dikkat çekerek "MHP’nin Konya meydanına topladığı kalabalığın ve verdiği mesajların etkisini kırmak isteyenler, saldırı girişimini "kaza" diye verebilirler." dedi.

MİTİNGLER GÖLGELENMEK İSTENİYOR

Açıklamasında "Yükselen demokratik tepkilerden rahatsız olan AKP’nin, MHP mitinglerinin etkisini kırmak için her yolu denediği de bilinen bir gerçektir."  ifadelerini kullanan MHP'li Aydın bu olayın faillerinin derhal aydınlatılmasının gerektiğini vurguladı.

Aydın'ın açıklamaları şöyle:

MHP Genel Merkezi’ne bir araçla yapılan saldırıyı kınıyor, MHP ve Ülkücü Hareket’e gönül veren herkese geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

Yetkili makamlar olayı derinlemesine araştırmalı, MHP camiası başta olmak üzere, Türk milleti ve bütün kamuoyu acilen aydınlatılmalıdır.

Haber bültenlerine "araçla saldırı girişimi" olarak yansıyan olayın, MHP’nin “Türkçe” temalı Konya Mitingi’ne rastlaması ise manidardır.

Yükselen demokratik tepkilerden rahatsız olan AKP’nin, MHP mitinglerinin etkisini kırmak için her yolu denediği de bilinen bir gerçektir.

MHP’nin daha önce yaptığı Bursa, İzmir, Adana ve Erzurum mitinglerinde yandaş basının uyguladığı karartmaya hep birlikte şahit olduk.

MHP’nin Konya meydanına topladığı kalabalığın ve verdiği mesajların etkisini kırmak isteyenler, saldırı girişimini "kaza" diye verebilirler.

MHP Genel Merkezi’ne yönelik saldırı girişimi, bir kaza bile olsa, bu olay ön plana çıkarılıp, Konya’dan verilecek mesaj, gölgelenmemelidir.

Türk basını Konya’da toplanan kalabalık ve verilecek mesajlara daha fazla yer vermeli, saldırı girişimi de derhal aydınlatılmalıdır.

“Ülkümüz göklerde bir sancak, Allah’ın huzurunda eğilir biz ancak” diyen MHP ve Ülkücü Hareket’in korkması ve susması söz konusu olamaz.

Darbelerden ve işkenceden yılmayan, ateş çemberinden geçerek bu günlere erişen MHP ve Ülkücü Hareket’i beşeri hiçbir güç yıldıramayacaktır.

MHP ve Ülkücü Hareket bütün engelleri aşacak, Türk milletiyle meydanlarda kucaklaşacak, gönülleri kazanacak ve iktidara yürüyecektir.

HABER FEDAİ

SİNAN OĞAN'DAN SALDIRI AÇIKLAMASI - TIKLA OKU

TUĞRUL TÜRKEŞ'İN AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/6560.jpg

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Üstün Türkeli
1645 gün önce
06KA0420 kime ait,kim bu Murat B. denilen şahıs?Genel merkez bu kimliğe ulaşamadı mı?
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
Alman hükümetinin gazeteci Deniz Yücel'in serbest bırakılmasından bir s..
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, yapılacak olan seçimlerde ada..
Yabancı terörist savaşçılar ile mücadele için Avrupa Konseyi tarafından haz..
Türkiye Kamu-Sen Teşkilatlandırma Sekreteri, MHP’nin sendika başkan ve yöne..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=