Lütfen bekleyin..

Koray Aydın icracı yönünü vurgulayarak konuştu: Liderlik için varım !

13 Haziran 2016, 17:06

Olağanüstü kurultay çalışmaları kapsamında Samsun, Konya ve Trabzon’da düzenlenen iftar programlarının ardından Erzurum’a çıkarma yapan Koray Aydın, üst kurul delegeleri, eski teşkilat başkanları, partililer ve bini aşkın davetlinin katıldığı iftarda, yoğun ilgiyle karşılandı.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Erzurum'da bir düğün salonunda partililerle iftar yemeğinde buluşan Koray Aydın, salona girişte uzun süre alkışlandı. Yemek sonrası kürsüye çıkarak partilileri selamlayan Aydın, 1 Kasım seçimlerinde MHP'nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde dördüncü parti olarak yer aldığını, bu durumun MHP’ye gönül veren milyonlarca ülküdaşının yüreğini sızlattığını söyledi. Bugünlere nasıl gelindiğini anlatan Aydın, başta Erciyes Zafer Kurultayı olmak üzere bütün Türkmen şölenlerini yeniden başlatacaklarını belirtti. Gençliğe yeterli önemin verilmediğini kaydeden Aydın, bugün TBMM'de en yaşlı partinin MHP olduğunu ifade etti. Kadınların MHP'yi 'kocamın partisi' diye nitelendirdiğine işaret eden Koray Aydın, teşkilatların atıl durumda olduğunu belirtti. Ülkü ocaklarını yeniden yapılandıracaklarını ve kadın akademisini kuracaklarını söyleyen MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, 48 yıllık bir hareketin medyasının olmamasını içine sindiremediğini ifade ederek, Genel Başkan olması halinde bu sorunları süratle çözeceğini belirtti.

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/57449.jpg

SINIRLAR YOL GEÇEN HANINA DÖNMÜŞ EKONOMİ DİBE VURMUŞTUR

Türkiye ekonomisinin dibe vurduğunu, doların bir yılda 3 lira sınırına dayandığını, Milli Eğitim'in çöktüğünü, dış politikanın yerlerde süründüğünü ifade Aydın, sık sık alkışlarla kesilen konuşmasına şöyle devam etti:"Sınırlarımız yol geçen hanına dönmüş. Ülkemiz kara para aklayıcı Reza Zarrab'ın dükkanı haline dönmüş. Sınırlarımız delik deşik, mültecilerin otobanı haline dönmüşüz. Yanlış politikaların getirdiği gözyaşı, bomba olarak büyükşehirlerde üzerimize yağıyor. Büyükşehirlerimiz yaşanmaz hale gelmiş. 40'ar 50'şer kaybettiklerimizin sorumluluğunu üstlenmesi gerekenler yolsuzlukta, arsızlık, hadsizlikte sınır tanımıyor. Hırsızlar ülkemizde kol geziyor. İslami değerlerin içi boşaltıldı. Bugün ülkeyi soyup, soğana çevirenler devlet malını yağmalayanlar yaptıkları her türlü ahlaksızlığın üzerini çıkardıkları fetvalarla örtüyorlar. Hırsızlık yaptıkları parayı da ganimet sayıyorlar. Biz bunu hak etmiyoruz. Olup, bitenleri herkes büyük bir şaşkınlık içerisinde izliyor. Bugün bu Türkiye manzarası içerisinde insanlarımız çaresiz. Bir çıkış yolu arıyor. Bizden bir işaret bekliyor. Bizden havaya kalkacak bir el bekliyor. Çünkü çaresinin bizde olduğunu biliyor. "

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/57454.jpg

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/57450.jpg

İKTİDARIN YANLIŞ POLİTİKALARI BOMBA VE GÖZYAŞI OLARAK ÜZERİMİZE YAĞIYOR

MHP Genel Başkan adayı Koray Aydın, AKP iktidarının başta kendisi olmak üzere partisinin projelerini sahiplendiğini söyledi. Aydın, "İktidarın yanlış politikaları gözyaşı, bomba olarak büyükşehirlerde üzerimize yağıyor. Büyükşehirlerimiz yaşanmaz hale gelmiş. 40'ar 50'şer kaybettiklerimizin sorumluluğunu üstlenmesi gerekenler yolsuzlukta, arsızlıkta ve hadsizlikte sınır tanımıyor " dedi.

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/57452.jpg

İCRACI LİDER ADAYI OLARAK HUZURLARINIZDAYIM

Kendisinin MHP’nin icracı yönünü temsil ettiğini anlatan Genel Başkan Adayı Koray Aydın, “İcracı lider aramanıza gerek yok, ben buradayım. Bu işin üstesinden gelirim eyvallah" diyen Koray Aydın, Tayyip Erdoğan'ın üçüncü köprüyü açacağını hatırlatarak konuşmasını şöyle sürdürdü: "Ben bakan olduğum dönemde görevden ayrılmasaydım 6 ay sonra üçüncü köprüyü yap, işlet, devret modeliyle, iki köprünün arasına yapacaktım. Bunlar 10 sene sonra yapmaya başladılar. Şimdi yaptıkları İstanbul- İzmir karayolu da benim projemdir. Marmaray, bizim iktidar dönemimizde, ulaştırma bakanımızın zamanında projelendirilmiş, ihaleleri, kredi anlaşmaları yapılmış bir projedir. Bölünmüş yol de benim büyük projemdir. Yıllık vizyon toplantılarında temel akslarına kadar hazırladığımız bütün güzergahlarını belirlediğimiz bir projeydi. İktidardan gittik bizim bürokratlar götürdü AKP'ye pasladılar. İlk yaptıkları yer de Ankara - Şereflikoçhisar arasıdır. Bizim hazırlayıp ihaleye hazır hale getirdiğimiz bir yerdir. Bunları niye anlatıyorum. Bunların çok büyük iş yaptıkları falan yok. Biz onlardan daha iyisine daha mükemmelini yapabileceğimizi söylüyorum. Her zaman kanıma dokunmuştur. Bunu da anlatacağım. Ben bakan iken Fethiye'ye gittim. Orada Göcek tünelinin ihalesini biz yaptık. Aradan yıllar geçti. Evde oturmuş televizyon izliyorum. Tayyip Erdoğan, Göcek tünelinin açılışını yapıyor. 'Ey Fethiyeliler, 50 yıllık özleminizi hayata geçirdim' diyor. 'Dağları deldik deştik' diyor. Kendi yaptığımız projelere bile sahiplenememenin acısını ızdırabını çeken bir kardeşiniz olarak bunları söylüyorum ve sizlerin desteğini istiyorum.”

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/57455.jpg

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/57453.jpg

ilgili haberler için resimlere tıklayınız:

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/57323.jpg

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/57330.jpg

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/57111.jpg

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/57233.jpg

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
serdar
647 gün önce
erzurum sizinle sayın koray aydın.
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler
BBP'de 'cumhur ittifakı'na karşı çıkan Başkan görevden alındı....
Bahçeli'nin yeniden genel başkan seçildiği MHP'nin 12 Olağan Kurult..
Bahçeli yineledi: Adayımız Erdoğan...
İYİ Parti’nin hazırladığı ‘FETÖ ile Acil Eylem Planı’nda yer alan tespitler..
MHP kongresi ayarlı Bahçeli’ye ‘jest’ mesaisi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=