Lütfen bekleyin..

Alaattin Çakıcı Alparslan Çelik'e sahip çıktı!

04 Nisan 2016, 19:39

Alaattin Çakıcı yayınladığı mesajla Türkmendağı'nda Rus ve Esad güçleriyle çarpışan birliklerin komutanlarından Alparslan Çelik'in İzmir'de tutuklanmasına tepki gösterdi.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Alparslan Çelik'in tutuklanmasına yayınladığı basın açıklamasıyla tepki gösteren Alaattin Çakıcı bu konuda üretilebilecek komplo teorilerinin ciddiye alınmamasını istedi...

Çakıcı cezaevindeki Çelik'e sahip çıkılmasını isterken Türkmendağı'nda savaşan Türkmenlere Ülkücülerin destek vermeye devam etmesi çağrısı yaptı.

Tüm ülkücü camia 12 Eylül ateş çemberinden geçtiği süreç içerisinde yayılan uzun zaman diliminde, fiziksel ve psikolojik baskının en uç noktaları tüm ülkücülere uygulanmış, bazı arkadaşlarımız idam edilmiş, binlerce mahkum edilen ülkücüler uzun yıllar çileli bir yaşam sürecinden geçmesine rağmen asla değil devlete düşman, devletimize bilinçaltında kızgınlık duygusu bile duymamıştır.

Sadece sevgi kaynaklı burukluğu yaşamıştırlar. Bunu kendimden biliyorum.90 günün 35 günü siyasi şubede yüksek düzeyde işkence gördüm.55 gün Selimiye'de tüm gözaltına alınanlar gibi şiddetli psikolojik baskıya maruz kaldım.

90. gün tutuklanarak Maltepe Askeri Cezaevi'nin kapısında değerli arkadaşım Süleyman Öztürk ile tekrar Selimiye'ye getirilip, ertesi gün Kabakoz'da bulunan 400 komünist mahkumun bulunduğu cezaevine Erzurum İspirli yakın arkadaşım olan Süleyman Öztürk ile o cezaevinde 12 Eylül'ün tüm sol fraksiyonlarını, merkez komite üyeleri, çok büyük eylemleri 1. sınıf militanlar ile hatta şu anki DHKP-C' nin lideri olan Fevzi Tekin ile birlikte se Semih Genç ile beraber yattık.

O günkü cezaevi müdürü sayın yüzbaşı Mehmet Bey yakınen bilir.Tüm kısımları tek başıma dolaştırılmama rağmen 400 kişi bir tarafa Alaattin Çakıcı ve yakın arkadaşı Süleyman Öztürk bir tarafa.Bu konuya alt kamera tabir edilen koğuşta şu anda yüksek İslam Enstitüleri Mezunları Derneği Onursal Başkanı olan Selahattin Yazıcı ile 80 kişilik koğuşta kaldım.Selahattin Yazıcı ile siyasi şubede aynı zaman diliminde bulundum, işkencede çözülmedi.

Cezaevinde aynı koğuşta olay çıkınca beni idareye aldılar, o orada yalnız kalmasın diye idareye onu da getirdiler.Osman başçavuşun yanında "Alaattin beni bu hapishanede öldürtecek misin bu solcuların yanında? benim onlarla bir problemim yok.Sizin savaşınız devletin siyasi bekasının devamı, bizim savaşımız devlet ile kendi siyasi görüşümüzü gerçekleştirmek için devlet ile savaş halindeyiz.".Acı bir tebessüm ile yüzüne baktım.Hem hemşerim olması, hem de La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah diyen bir insanın arkasında namaz kıldım.Ülkücüler her şartta ne devletinden vazgeçer , ne de kalbi La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah diyen bir müminden vazgeçemez. Asli olan devletimizin bekasıdır. Bütün ülkücü camianın ve benim de çok saygı duyduğumuz camianın bir abisi olan Yılma Durak'a en şiddetli haksızlıklara uğramasına rağmen merak eden sorabilir asla devletine kırgın değildir.

Elazığ kökenli Türkiye Türkmenlerinden Alparslan Çelik'in İzmir'de tutuklandığını basından öğrenmiş bulunmaktayım.Ya devletimizin, milletimiz adına hayırlı olan bu zorlu süreçte bir bildiği vardır mutlaka, devlet yiğidine yanlış yapmaz.Önemli olan

Alparslan Çelik kardeşimiz için kısa zamanda devletimizin vereceği doğru karardır. Hapishanede devletimiz ülkücü camia onu yalnız bırakmayacaktır. Buradan daha evvel sevenlerime seslendiğimi tekrarlıyorum.Suriye'de bulunan Alparslan Çelik'in sahil  tümenine Türkmen Dağı'nda mücadele veren bazı milis tümen ve tugaylarına, Türkiye'nin her yerindeki milliyetçi vatanseverler oraya gitmeye devam edecekler.Bu çağrıma tüm sevenlerimin duyarlı olmalarını istiyorum.

Adıma açılan bilinen sitelerdeki yakın dostlarımla bağlantı kursunlar, onları gidecekleri yerlere yönlendireceklerdir. Lütfen Alparslan Çelik'in yakalanmasıyla ilgili devletimiz için mevcut devleti yöneten siyasi irade ile bir sürü basın ve sosyal medyada komplo teorileri üretebilirler.Hiçbir milliyetçi vatansever bu provokasyonları ciddiye almasınlar.

Kamuoyuna ve Ülkücü Camia'ya Saygılarımla. Alaattin ÇAKICI 

Gazete2023

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
ahmetahmet
716 gün önce
size minnettarım sayın çakıcı,bu davranışınız takdiere şayandır. tüm görüşlerinize yürektenn katılıyorum selam ve sevilerimimle hoşça kalın.sevgili agabeymiz.
yerköylü Erdoğan
716 gün önce
sayın çakıcı bu adam denen zavallı bu hareketin başında kaldıkça ülkücü kıyımına daha coookk seyirci kalırız.!!!!
Huseyin
717 gün önce
Aynen katılıyorum devletimiz kardeşimiz Alpaslan çeliğe gereken hassasiyeti gösterecektir
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
Eski MHP Milletvekili, emekli büyükelçi Deniz Bölükbaşı, tedavi gördüğü has..
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz'a ..
TSK ve ÖSO unsurlarının terörden tamamen temizlediği Afrin'in Raco beld..
Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nın 41. gününde böl..
Terör örgütü YPG'den tamamen temizlenen Afrin'in Bülbül Kasabası gö..
"Tartışmaya gerek yok, bırakalım..."
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=