Lütfen bekleyin..

Tuğrul Türkeş ‘Rus sevgiliden çocuk’ haberine cevap verdi

29 Şubat 2016, 21:26

Sözcü'nün "Rus Sevgilisinden Çocuğu Olan AKP'li Bakan Kim?" haberine Tuğrul Türkeş'ten , haberde adı geçmemesine rağmen, cevap geldi.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Sözcü Gazetesi haberinde "Bir kabine üyesi bugünlerde hem baba olma mutluluğunu, hem de bu sırrını gizleme telaşını birlikte yaşıyor." diyerek bebeğin hikayesini yazdı. 

Sözcü'nün haberini şöyle yayınladı; Ün­lü de­de­si­nin is­mi­nin ve­ril­di­ği söy­le­nen er­kek be­bek, An­ka­ra­’nın açı­la­lı çok ol­ma­yan, en bü­yük ve ün­lü özel has­ta­ne­le­rin­den bi­rin­de, ba­sın duy­ma­sın di­ye alı­nan çok cid­di ted­bir­ler ara­sın­da yak­la­şık 10 gün ön­ce doğ­du.

Söy­len­ti­ler il­ginç… Be­be­ğin an­ne­si­nin ya­ban­cı uy­ruk­lu ol­du­ğu… Has­ta­ne­ye gi­rer­ken ta­nın­ma­sın di­ye ba­şı­nı ör­tüp öy­le gir­di­ği…Has­ta­ne­nin bir ka­tı­nın ta­ma­men bu do­ğum için bo­şal­tıl­dı­ğı, böy­le­ce dı­şa­rı­ya bil­gi ya da fo­toğ­raf sız­ma­sı­nın en­gel­len­di­ği ko­nu­şu­lup du­ru­yor.

Bir be­be­ğin do­ğu­mu se­vin­di­ri­ci­dir. Bü­rok­rat da ol­sa, ba­kan da ol­sa; Baş­ba­kan da ol­sa, yar­dım­cı­sı da ol­sa… Her­kes se­vi­nir bir be­be­ci­ğin dün­ya­ya gel­me­si­ne.
Pe­ki, bir be­be­ğin doğ­ma­sı gi­bi müj­de­li ha­ber ne­den pay­la­şıl­maz ki?

Her­hal­de var­dır bir ne­de­ni….

Haberde Tuğrul Türkeş'in adı geçmese de Tuğrul Türkeş bu haberle ilgili açıklama yaptı.

İşte Türkeş'in o açıklaması:

Bugün bir basın yayın organında yer alan ve aile hayatıma ilişkin asılsız iddialarla dolu haber tümüyle gerçeklere aykırı, kamuoyumuzu yönlendirmeyi amaçlayan bir iftiradır. Aziz milletimizin zihninde oluşabilecek soru işaretlerinin giderilmesi için Şu hususların bilinmesinde fayda görmekteyim. Bundan Önce gerçekleştirdiğim evliliğim 14 yıl önce sona ermiş, boşanma süreci 14 yıldır devam etmekte ve önceki eşime tedbir nafakası ödemekteyim.

Ancak hukuki süreç karşı taraftan kaynaklanan sebeplerle nihayete ermemiştir. Buna mukabil yıllardır kendisi İle hiç hir temasımız bulunmamaktadır. İftira manzumesi haberde adl geçen hanımefendi ile dini, ahlaki ve örfi tüm vecibeler yerine getirilerek; aleni ve meşru bir şekilde aile hayatımı sürdürmekteyim. Komşularıma, akrabalarıma ve beni yakından tanıyan herkese malum olan bu ilişki asla ve kata gizli, saklı. gayr•i meşru değildir.

40 gün önce dünyaya gelen oğlum Alparslan'ın doğumuna eşimi bizzat götürdüm. Doğumun başından sonuna kadar da hastane görevlilerinin şahit olduğu üzere eşimin yanında idim. Bu derece açık ve aleni bir ilişkiyi dedikodu haberciliğinin ötesinde iftira haberciliği haline getirip çarpıtarak kamuoyuna yansıtanları ila en sert şekilde kınıyorum.

Her zaman hizmetinde olduğum aziz milletime en derin saygılarımla arz ederim.

Yıldırım Tuğrul Türkeş Başbakan Yardımcısı

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
serdar
655 gün önce
sayın tuğrul türkeşi akp ye geçtiği için sevmem. Amma insanların özel hayatları hele hele nikahlı aileleri çocukları böylesine belden aşağı vurulmamalı. hanımının ermeni rus alman olması önemli değldir önemli olan müslüman birinin müslüman bir kadınla evlenmesidir. hanımı mülsüman olmuşsa ne mutlu sayın Tuğrul Türkeşe... hayat boyu mutluluklar dileyip saygı göstermek lazım. sözcü denilen israil piyonu gazeteye de fazla aldırış edip birbirimizi yemememiz gerekir.
Asıl önemli nokta liderlerin özel hayatları değil memleket için ne yaptıkları ve yapacaklarıdır.
Doğan karaoluk
655 gün önce
Normal bir olay keşke gizli değilde. Alenen bir doğum olsaydı. Insani sevdiği her ulusal ve her dinden olabilir. Ama konu Türkeş olunca.?
Varroa
655 gün önce
Vay beer turk milliyetcisi tugrula bak. Rus sevgili bulmus kendine. Yazik.
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
Genelkurmay'da sürpriz bir görüşme gerçekleşti! Hulisi Akar, Rusya Gene..
Bir dönem AKP'nin Kayseri İl Başkan Yardımcılığı görevini yapan Mehmet ..
Esenyurt Belediye Başkanı AK Partili Necmi Kadıoğlu istifa etti. İşte gerek..
Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde iki okulun bahçesindeki Atatürk büstl..
Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Beştepe'de görüşec..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=