Lütfen bekleyin..

"Ülkücü" adını kullanarak hırsızlık yapanlar ?

17 Ağustos 2015, 17:07

Bunlar mı ülkücü ?

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Türkiye'nin içinde bulunduğu kaos ortamında böyle bir haber yapmak zorunda kaldığımız için öncelikle siz değerli HaberFedai okuyucularından özür diliyoruz.

Ancak bir açıklama yapmak ve "hırsızları" deşifre etmek de zorunlu hale gelmiştir.

Bildiğiniz üzere HaberFedai.com Ülkücü ve Türk Milliyetçisi kimliğini açıkça ortaya koyarak 3 Mayıs 2012 gününden bu yana "internet haber sitesi" olarak yayın hayatına devam etmektedir.

HaberFedai ilk yola çıktığı andan itibaren haberlerini okuyucusuna en özgün biçimde ulaştırmayı kendisine ilke edinmiştir.

Buradaki "özgünlük"ten kasıt hem haber metni hem de habere uygun düşen çarpıcı manşet görselleri hazırlamak açısından da geçerlidir.

Her biri emek ürünü olan çarpıcı manşetlerimizin "ulkucumedya.com" adlı "emek hırsızları" tarafından çalınıyor olduğunu okuyucularımızdan gelen mesajlar üzerine fark ettik ve bu "emek hırsızı" Ülkücü görünümlü bezeriksizlik yuvasını bir süre takip ettik.

Haber metni yazmaktan, manşet hazırlamaktan, ülkedeki gelişmeleri Ülkücü dünya görünüşüne göre yorumlamaktan aciz olan bu sitenin tek yaptığı işin "emek hırsızlığı yaparak" HaberFedai'nin ve diğer özgün içerikli milliyetçi sitelerin (haberhergün, gazete2023 gibi) çalışmalarını çalmaktan ibaret olduğunu gördük.

Sadece son 24 saatte Haber Fedai'den çaldıkları haberleri aşağıda listeleyeceğiz.

Ancak şunu da vurgulamadan geçmeyelim:

HaberFedai'yi yöneten kadronun amacı Türkiye'deki gerçeklerden daha fazla kitlenin haberdar olmasını sağlamaktır. Bu amacın mevcut şartlar içindeki en akılcı yolu ise intermet medyası ile sosyal medyanın en etkin biçimde kullanılmasından geçmektedir.

Ne kadar fazla ülkücü-milliyetçi-vatansever internet gazetesi, medya ortamında yer alırsa bizler o kadar memnun oluruz.

Ancak güncel meselelere kendilerine has bir üslupla dahil olamayanlar, bu harekete katkı değil zarar vermektedirler. Eğer katkı sunmak istiyorlarsa aynı meseleye farklı bir açıdan - belki de bizim gözümüzden kaçan - yaklaşarak olayı okuyucuyla buluşturma yolunu seçsinler. Çünkü hırsızdan ülkücü olmaz !

Son olarak; hırsızlık ve beceriksizlik abidesi ulkucumedya.com adlı sitenin kendilerini eleştirdiğimiz bu haberi de "kopyala - yapıştır" mantığı ile aynen sitelerine koyduklarını görürsek, şaşırmacağımızı ifade etmek isteriz.

İŞTE ULKUCUMEDYA.COM ADLI SİTENİN SADECE 1 GÜNDE YAPTIĞI HABERFEDAİ HIRSIZLIĞI:

İlk önce dün gecenin en dikkat çeken haberinden başlayalım:

AKP Ankara milletvekili Aydın Ünal'ın Bahçeli'ye yönelik aşağılık laflarına MHP cephesinden yapılan ilk açıklamayı HaberFedai anında "detay haber" olarak haberleştirmiş ve okuyucusuna ulaştırmıştır.

İşte Haberin sitemizdeki görünümü:

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/43718.jpg

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/43720.jpg

BU DA HIRSIZLIK YUVASI ULKUCUMEDYA.COM ADLI SİTENİN MARİFETİ(!)

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/43722.jpg

Gördüğünüz gibi hem manşetteki haberfedai logosunu silmişler, hem de haber içeriğini sitemizden "kopyala-yapıştır" yaptıkları halde "ÜlkücüMedya DETAY" yazmışlar...

(son 24 saatteki hırsızlık örnekleri... haberfedai logolarının üstüne kendi logolarını koymuşlar)

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/43723.jpg

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/43724.jpg

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/43725.jpg

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/43726.jpg

GERİYE DÖNÜK YÜZLERCE ÖRNEK DE ARŞİVİMİZDE MEVCUTTUR...

"TAKLİTLER ASILLARINI YÜCELTİR" BUNUN DA FARKINDAYIZ...

HABER FEDAİ OKUYUCULARINA SAYGILARIMIZLA...

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Haber Hergün editörü
947 gün önce
Ülkücü Medya'nın editörü tahminen yirmili yaşlarda hala ergenlikten çıkamamış bir velet. Salak photoshop kullanarak logo silmek için dakikalarca uğraşıyor ama bir resim koyup yazı yazmayı akıl edemeyecek kadar beceriksiz. Haber Hergün'den aldığı özel haberler ve görseller için kendisini uyardığımızda "Editör çocuklar yapmış, uyarırım" diye yalan söylyecek kadar bu işte de kabiliyetsiz. Bir de utanmadan sitenin sahibinin ismini veremeyeceği bir MHP milletvekiline ait olduğunu söylüyor. Haber Hergün olarak emeğimizi yedirmemk için manşetlerimize logo bastık size de önerim logonuzu büyük basın. Bu hıyar şimdilik Haber Vaktim isimli AKP yalakası siteden görseller çalıyor ama MHP haberleri için bizlere muhtaç... Çoluk çocukla uğraşacak vaktimiz yok, bu hıyardan değil Ülkücü, yoğurda koysan cacık bile olmaz :)
Özcan
947 gün önce
Çoğu haber sitesine bin basarsınız bu emek Hırsızları bize bildirdiğiniz için teşekkürler
Selim
947 gün önce
Haber Fedai sizi kutluyorum Allah sizden razı olsun
Mert
947 gün önce
Sizi kutlarım neyin ne olduğunu anlatıp insanları aydınlattığınız için.Bu millet hep bir kurtarıcı bekledi ve yanıldı..kurtarıcı sizsiniz
Sibel
947 gün önce
Edepsizlik emeğe saygısızlık başka birşey değil
Hüsnü
947 gün önce
aynen dediğiniz gibi taklitler aslını yüceltir
Ahmet
947 gün önce
Vay hırsızlar vay
hasan
947 gün önce
yaptıkları terbiyesizlik, bence aldırış etmeden yolunuza devam edin. benim adını bile duymadığım bir site. farkında olmadan reklam yapmışsınız :)
kemal
947 gün önce
haber fedai her sabah baktığım 8-10 siteden beri. özellikle mhp haberleri için giriyorum. 2023 de iyi.
DETAY HABER Kategorisindeki Diğer Haberler
Yandaşlar hangi algı operasyonunun peşinde ?
"Anketler Erdoğan'ı kızdırmaya devam ediyor... "
"Saray anketleri tehlike alarmı veriyor..."
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=