Lütfen bekleyin..

MHP'ye meydanlar dar geliyor!.. Denizli'de MHP rüzgarı! Bahçeli BOMBALADI...

11 Mayıs 2015, 01:12

Bahçeli Denizli Mitinginde konuştu...

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, iktidarın hem çalıp hem de Kur’an deme cüreti göstererek, İblis’in kadrosuna isimlerini çoktan yazdırdığını söyledi.

Partisinin Denizli mitingi için 29 Ekim Meydanı’nda partililere hitap eden Bahçeli, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu ağır bir dille eleştirdi.

Denizli sosyal ve ekonomik kayıplar yaşarken, Erdoğan yeni koltuk ve makam peşinde olduğunu ifade eden Bahçeli, "Erdoğan muhalefet partilerine, tıpkı AKP’nin Genel Başkanı gibi çatmakta, hakaretler etmektedir. Oysa ki Cumhurbaşkanı tarafsız olmalıdır. Bu yasa ve Anayasa’ya göre mecburidir. Erdoğan devletin imkan ve kaynaklarıyla açılıştan açılışa koşmakta, hazırlanan kirli kürsülerden başkanlık propagandası ve yeni anayasa sözcülüğü yapmaktadır. Erdoğan hukuka kafa tutmaktadır. Erdoğan ahlaka aykırı hareket etmektedir. 10 Ağustos 2014’de gerçekleşen Cumhurbaşkanı seçimini başkanlığa vize, yeni Türkiye’ye açılan kapı olarak yorumlamaktadır. Erdoğan İzmir’de, 7 Haziran’da yeni Türkiye ile eski Türkiye koalisyonu arasında bir tercih yapılacağından bahsetmiştir. 2023 hedeflerine ulaşabilmek için yeni anayasa ve başkanlık sisteminin şart olduğunu ileri sürmüştür. Cumhurbaşkanlığı makamını işgal eden bir şahsiyet, 7 Haziran seçimleri için nasıl ve hangi hakla kanaat belirtmekte, gönlündeki ve dilindeki parti için oy dilenmektedir?" diye sordu.


BAHÇELİ'NİN ŞEHRE GİRİŞİ ÜLKÜCÜLERİ MEST ETTİ ! VİDEO İZLE


‘SAHTE FETVALARLA HIRSIZLIĞI MEŞRULAŞTIRMAYA ÇALIŞANLARA ALLAH’IN KAHRI KAÇINILMAZDIR’

Denizlilere "Erdoğan’ın taraf tutmasını, Anayasa’yı çiğnemesini masum görüyor mu?" diye soran Bahçeli konuşmasına şöyle devam etti: "Erdoğan İzmir’de, bir kez daha 'Kur’an'la büyüdük, Kur’an'la yaşadık, Kur’an'la yürüdük' demek suretiyle açıklarını manevi sömürüyle kapatmanın telaşına kapılmıştır. Sorarım sizlere; Kur’an'la büyüyen rüşvete çanak tutar mı? Kur’an'la büyüyen ihanete, melanete, rezalete ortak olur mu? Kur’an'la yürüyen, hırsızları, uğursuzları, Müslüman katillerini över mi, yanlarında durur mu? Yüce Kitabımız Kur’an müşriklere inmiş ulvi bir tokattır. Kur’an Allah kelamıdır ki her satırında, her sure ve ayetinde; ahlak, iman, ihlas, buyruk ve öğüt vardır. Kur’an'dan nasiplenen inanç dolu gönüller için yalan büyük günahtır. Kur’an'dan feyizlenen talihli kalpler için münafıklık korkunç bir alçalma ve hastalıktır. Kur’an manevi şifa ve rehberdir. Ancak hak eden gönüllerde, ancak layık olan dil ve vicdanlarda yüceliğini koruyacaktır. Hırsızlıktan suçüstü yakalananlara, bununla da yetinmeyip sahte fetvalarla hırsızlığı meşrulaştırmaya çalışanlara Kur’an kapalıdır, Allah’ın kahrı kaçınılmazdır. Hem çalıp hem Kur’an demek nasıl bir cürettir? Hem nankörlük edip, gönül kırmak hem de insan onurunu çiğneyip İslam’ın kutlu mesajlarını siyasileştirmek nasıl bir iffetsizlik ve izansızlıktır?" sözlerini kaydetti.


MHP AYDIN MİTİNGİ İLGİLİ HABERLER İÇİN RESİMLERE TIKLAYINIZ:

 

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler
Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Ahmet Takan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ..
Erdoğan cephesinden Saadet'i aşağılayıcı ifadeler...
Alişan Satılmış yöneticilerin vefasızlığına dikkat çekti...
flaş iddia: PKK'ya karşı verdiği mücadeleyle tanınan Osman Pamukoğlu..
"MHP'li üst düzey bir yönetici..."
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=