Lütfen bekleyin..

"BBP lideri Destici Devlet Bahçeli'den randevu istedi"

28 Mart 2015, 14:30

"BBP Genel Başkanı Destici, MHP Lideri Devlet Bahçeli’den randevu talebinde bulundu. Görüşmede, seçim ittifakı konuşulacak. BBP’nin SP ile görüşmeleri de sürüyor."

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

GazeteVahdet'in haberi şu şekilde:

Milliyetçi Ha­re­ket Par­ti­si ile Bü­yük Bir­lik Par­ti­si ara­sın­da se­çim it­ti­fa­kı ko­nu­sun­da so­mut bir ge­liş­me ya­şan­dı. BBP Ge­nel Baş­ka­nı Des­ti­ci, MHP Li­de­ri Dev­let Bah­çe­li­’den ran­de­vu ta­le­bin­de bu­lun­du. 

Par­ti­le­ri ile MHP ta­ba­nın­da­ki it­ti­fak bek­len­ti­si­ne du­yar­lı­lık gös­te­re­rek, ge­re­ği ko­nu­sun­da üzer­le­ri­ne dü­şe­ni yap­ma­ya ha­zır ol­duk­la­rı­nı açık­la­yan BBP li­de­ri Des­ti­ci­’nin so­mut bir adım at­tı­ğı öğ­re­nil­di. Des­ti­ci, ya­zı­lı baş­vu­ru ile Bah­çe­li­’den ta­le­pte bu­lun­du.


BAHÇELİ "MHP'YE GELİN" DEMİŞTİ - VİDEO:

 


SÜ­REÇ HIZ KA­ZA­NA­CAK 

Edi­ni­len bil­gi­le­re gö­re, Des­ti­ci ye­ni­den MHP Ge­nel Baş­kan­lı­ğı­’na se­çil­me­si do­la­yı­sıy­la ha­yır­lı ol­sun di­ye­ce­ği Bah­çe­li­’y­le se­çim it­ti­fa­kı ko­nu­su­nu da gö­rü­şe­cek. Şu ana ka­dar ki gö­rüş­me­ler­de cid­di bir yol alı­na­ma­ma­sı­na ne­den ola­rak, MHP’­nin Ku­rul­tay yo­ğun­lu­ğu gös­te­ri­li­yor­du. 21 Mar­t’­ta Ku­rul­tay ger­çek­leş­ti­ren MHP’­nin ye­ni yö­ne­ti­mi­ni be­lir­le­me­siy­le it­ti­fak sü­re­ci­nin da­ha hız­lı iler­le­ye­bi­le­ce­ği be­lir­ti­li­yor.

B PLANI SP İLE İTTİFAK

BBP’NİN B planının ise SP ile seçim ittifakı yapmak olduğu öğrenildi. İki parti arasında şu aralar Genel Başkan Yardımcıları düzeyinde görüşmeler yapılıyor. SP ve BBP’nin geçtiğimiz ay bir resepsiyonda Genel Başkan düzeyinde de konuyu görüştüğü öğrenildi.

Etiketler : bbp, mhp, seçim 2015
  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
FAHRETTİN ÇALIŞ KAN
1089 gün önce
GERİDE OLANLAR GERIDE BIRAKILMAK ZORUNDADIR. GÜN BİRLİK BERABERLIK SIRT SIRTA VERILME ZAMANIDIR. MESELE TURKIYE ISE GERİSİ TEFERRUATTIR.INSALLAH EN KISA ZAMANDA BUTUNLESIR .O GUZELIM TÜRKİYE HAYALLERINE KAVUSURUZ. DEDIMYA ÖNCE TURKIYEEE
e. uçar
1089 gün önce
İttifak; geçici birlik demektir. Böyle bir yapı samimiyetsiz olur. Ancak bir parti adıyla seçimde yer alabilmek gerçek manada tabanın da tavanın da olumlu yaklaşımını sağlar. Hem ayrıyız hemde birlik olacağız demek anlamsızdır. Seçimden sonra yine ayrılacaksa seçilenler hiçbir gereği yok. Önce güven vermeli bu oluşum... Bak o zaman neler olacak...
mhp
1089 gün önce
arkadaşlar genel merkez seçim kazanmak istemiyor ki neden ittifak yapsın.... adayları bile tabanın istediklerini değilde kendileri atıyorlar.....yazık....
Kemal
1089 gün önce
Hayırlı haberler bekliyoruz.
dursun uslu
1089 gün önce
Hic bir ayri fikir yok inşaallah olur
Vatan fadakarlik istiyor kişisel cikarlar unutulmali
Doğruya Doğru
1089 gün önce
Haydi hayırlısı, gönlümüzden geçen de budur
Birlikte Rahmet Var;İNŞALLAH.
1089 gün önce
Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır; Gün birlik zamanı .Sizler bir araya gelemezseniz ülke birliğinde ülkü birliğinden bahsetme hakkınız yok.Yeter artık bu kadar ayrılık. Ülkücü camiaya yakışmıyor.Rabbim birliğimizi sağlasın.
salih
1089 gün önce
Haydin hayırlısı her genel başkan elini taşın altına koymalı ve bahçeli önderlik etmeli tabi yanındakiler fetbazlık yapmazlar. Ülkücüleri yuvasında toplar.
Turan
1089 gün önce
Boşuna ümitlenmeyin, Bahçeli ittifak yapmaz. Seçim kazanmak onun için külfet, onun oyuncağı olmuş MHP, kurmaylarıyla evcilik oynuyorlar. Yeni seçim stratejimiz müthiş. Kharkiv Metrosu! Hayırlı olsun.
hacı
1090 gün önce
Tabanları aynı fikirleri paylaşan, aynı şekilde düşünen MHP ve BBP seçim öncesi ittifak seçim sonrası birleşme yapmalıdır. Seçim öncesi bu ittifakı yapmak istemeyenlerin ben ülkücüyüm, ben bu vatanı seviyorum vb. söylemlerde bulunma hakkı yoktur.
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
Eski MHP Milletvekili, emekli büyükelçi Deniz Bölükbaşı, tedavi gördüğü has..
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz'a ..
TSK ve ÖSO unsurlarının terörden tamamen temizlediği Afrin'in Raco beld..
Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nın 41. gününde böl..
Terör örgütü YPG'den tamamen temizlenen Afrin'in Bülbül Kasabası gö..
"Tartışmaya gerek yok, bırakalım..."
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=