Lütfen bekleyin..

Şamil Tayyar Ahmet Türkeş kavgasında yeni perde!

21 Temmuz 2013, 03:51

Emniyet, AKP’li vekillerin kavga görüntülerini istedi

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Şamil Tayyar, tartıştığı Kutalmış Türkeş’i Meclis’te ziyaret eden 4 kişinin kendisine tehdit notu bıraktığını öne sürerek şikayetçi olmuştu. Polis o kasedin peşine düştü

AKP Mil­let­ve­kil­le­ri Ah­met Ku­tal­mış Tür­keş ile Şa­mil Tay­yar ara­sın­da Mec­lis tu­va­le­tin­de ya­şa­nan tar­tış­ma, Tay­ya­r’­ın oda­sı­nın ka­pı­sı­na ha­ka­ret ve teh­dit içe­rik­li not bı­ra­kıl­ma­sı üze­ri­ne ka­ra­ko­la ta­şın­mış­tı. Bu olay­da ye­ni ge­liş­me­ler ya­şan­dı.

Em­ni­yet, Tay­ya­r’­ın şi­ka­ye­ti üze­ri­ne Mec­li­s’­ten ka­me­ra ka­yıt­la­rı­nı is­te­di. Em­ni­yet o gün sa­at 18.26’da Tür­ke­ş’­in zi­ya­re­ti­ne gi­den ve sa­at 20.00 ci­va­rın­da Mec­li­s’­ten ay­rı­lan 4 ki­şi­nin gi­riş­te ve Şamil Tay­ya­r’­ın oda­sı­nın bu­lun­du­ğu kat­ta­ki kamera gö­rün­tü­le­rini ta­lep et­ti.

Ay­rı­ca gö­rün­tü­ler­de­ki 4 ki­şi­nin kim­lik­le­ri­nin be­lir­len­me­si ve not­ta­ki par­mak izi ve ya­zı­la­rın bu ki­şi­ler­den bi­ri­si­ne ait olup ol­ma­dı­ğı­nı be­lir­le­mek için ça­lış­ma yü­rü­tül­dü.

“Ken­di­si yap­tır­mış­tı­r”

Ku­tal­mış Tür­ke­ş’­in ağa­be­yi Tuğ­rul Tür­keş ise no­tun kar­de­şi ya da ya­nın­da­ki­ler ta­ra­fın­dan Tay­ya­r’­ın oda­sı­nın ka­pı­sı­na asıl­dı­ğı­na inan­ma­dı­ğı­nı be­lirt­miş, Sözcü’ye “Baş­ba­kan özür di­le­me­si­ni is­te­miş. O yüz­den böy­le bir şe­yi ken­di­si yap­tır­mış­tı­r” id­di­asın­da bu­lun­muş­tu.
Bu ge­liş­me­ler ya­şa­nır­ken, Baş­ba­kan Tay­yip Er­do­ğan, ka­ra­kol­luk olan iki ve­ki­lin ba­rış­tı­rıl­ma­sı­nı is­te­di. Bu­nun için par­ti­si­nin Mec­lis Grup Baş­kan­ve­ki­li Ma­hir Üna­l’­ı gö­rev­len­dir­di.

He­lal­le­şip, ku­cak­laş­tı­lar

Ünal, iki mil­let­ve­ki­liy­le ay­rı ay­rı ko­nuş­tu, da­ha son­ra oda­sı­na da­vet et­ti. Tay­yar ve Tür­keş, böy­le bir olay ya­şan­dı­ğı için üz­gün ol­duk­la­rı­nı söy­le­di ve bir da­ha ben­zer olay­la­rın ya­şan­ma­ma­sı te­men­ni­sin­de bu­lun­du. Mil­let­ve­kil­le­ri “he­lal­leş­ti­” ve bir­bir­le­ri­ne sa­rıl­dı.-Sözcü

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Osman S
1707 gün önce
Bir de helallasmislar, sizin helallik almaniz gereken, Turk Milletidir.
ahmet
1707 gün önce
büyük adamın küçük zavallıları,eğerki o adam olaki bir gün mhp ye gele onu o kapıdan sokana yuh olsun oy da vermem.
ali sağlam
1707 gün önce
sen yüzkarasımısın kutalmış babanın kemiklerini sızlatıyorsun rahmetlinin hatırı için bir şey söylemiyorum çok şey var söylenecek ama biz başbuğumuzun hatır ı için sabrettik sen yiğit bulutun seviyesinde bir adam oldun RTE gibi soyu belirsizin kölesi olan birisin
bayrak
1707 gün önce
insanda birazcık haysiyet ,ar olacak ama şamil tayyar bataklık çamuru gibi milletin üzerine sıçrayıp pislik olmaktan başka bi işe yaramamakta,şamil tayyara tavsiyem ,ya düsturunu bilip adam olsun ,sabırsızsa kendisi sussunda adam sansınlar yoksa içi boş tenekeye benziyor
MUSTAFA NECATİ ÇEVİK
1707 gün önce
sürüden ayrılan kuzuyu kurt kapar
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
Eski MHP Milletvekili, emekli büyükelçi Deniz Bölükbaşı, tedavi gördüğü has..
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz'a ..
TSK ve ÖSO unsurlarının terörden tamamen temizlediği Afrin'in Raco beld..
Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nın 41. gününde böl..
Terör örgütü YPG'den tamamen temizlenen Afrin'in Bülbül Kasabası gö..
"Tartışmaya gerek yok, bırakalım..."
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=