Lütfen bekleyin..

Şamil Tayyar Ahmet Türkeş kavgasında yeni perde!

21 Temmuz 2013, 03:51

Emniyet, AKP’li vekillerin kavga görüntülerini istedi

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Şamil Tayyar, tartıştığı Kutalmış Türkeş’i Meclis’te ziyaret eden 4 kişinin kendisine tehdit notu bıraktığını öne sürerek şikayetçi olmuştu. Polis o kasedin peşine düştü

AKP Mil­let­ve­kil­le­ri Ah­met Ku­tal­mış Tür­keş ile Şa­mil Tay­yar ara­sın­da Mec­lis tu­va­le­tin­de ya­şa­nan tar­tış­ma, Tay­ya­r’­ın oda­sı­nın ka­pı­sı­na ha­ka­ret ve teh­dit içe­rik­li not bı­ra­kıl­ma­sı üze­ri­ne ka­ra­ko­la ta­şın­mış­tı. Bu olay­da ye­ni ge­liş­me­ler ya­şan­dı.

Em­ni­yet, Tay­ya­r’­ın şi­ka­ye­ti üze­ri­ne Mec­li­s’­ten ka­me­ra ka­yıt­la­rı­nı is­te­di. Em­ni­yet o gün sa­at 18.26’da Tür­ke­ş’­in zi­ya­re­ti­ne gi­den ve sa­at 20.00 ci­va­rın­da Mec­li­s’­ten ay­rı­lan 4 ki­şi­nin gi­riş­te ve Şamil Tay­ya­r’­ın oda­sı­nın bu­lun­du­ğu kat­ta­ki kamera gö­rün­tü­le­rini ta­lep et­ti.

Ay­rı­ca gö­rün­tü­ler­de­ki 4 ki­şi­nin kim­lik­le­ri­nin be­lir­len­me­si ve not­ta­ki par­mak izi ve ya­zı­la­rın bu ki­şi­ler­den bi­ri­si­ne ait olup ol­ma­dı­ğı­nı be­lir­le­mek için ça­lış­ma yü­rü­tül­dü.

“Ken­di­si yap­tır­mış­tı­r”

Ku­tal­mış Tür­ke­ş’­in ağa­be­yi Tuğ­rul Tür­keş ise no­tun kar­de­şi ya da ya­nın­da­ki­ler ta­ra­fın­dan Tay­ya­r’­ın oda­sı­nın ka­pı­sı­na asıl­dı­ğı­na inan­ma­dı­ğı­nı be­lirt­miş, Sözcü’ye “Baş­ba­kan özür di­le­me­si­ni is­te­miş. O yüz­den böy­le bir şe­yi ken­di­si yap­tır­mış­tı­r” id­di­asın­da bu­lun­muş­tu.
Bu ge­liş­me­ler ya­şa­nır­ken, Baş­ba­kan Tay­yip Er­do­ğan, ka­ra­kol­luk olan iki ve­ki­lin ba­rış­tı­rıl­ma­sı­nı is­te­di. Bu­nun için par­ti­si­nin Mec­lis Grup Baş­kan­ve­ki­li Ma­hir Üna­l’­ı gö­rev­len­dir­di.

He­lal­le­şip, ku­cak­laş­tı­lar

Ünal, iki mil­let­ve­ki­liy­le ay­rı ay­rı ko­nuş­tu, da­ha son­ra oda­sı­na da­vet et­ti. Tay­yar ve Tür­keş, böy­le bir olay ya­şan­dı­ğı için üz­gün ol­duk­la­rı­nı söy­le­di ve bir da­ha ben­zer olay­la­rın ya­şan­ma­ma­sı te­men­ni­sin­de bu­lun­du. Mil­let­ve­kil­le­ri “he­lal­leş­ti­” ve bir­bir­le­ri­ne sa­rıl­dı.-Sözcü

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Osman S
1434 gün önce
Bir de helallasmislar, sizin helallik almaniz gereken, Turk Milletidir.
ahmet
1434 gün önce
büyük adamın küçük zavallıları,eğerki o adam olaki bir gün mhp ye gele onu o kapıdan sokana yuh olsun oy da vermem.
ali sağlam
1434 gün önce
sen yüzkarasımısın kutalmış babanın kemiklerini sızlatıyorsun rahmetlinin hatırı için bir şey söylemiyorum çok şey var söylenecek ama biz başbuğumuzun hatır ı için sabrettik sen yiğit bulutun seviyesinde bir adam oldun RTE gibi soyu belirsizin kölesi olan birisin
bayrak
1434 gün önce
insanda birazcık haysiyet ,ar olacak ama şamil tayyar bataklık çamuru gibi milletin üzerine sıçrayıp pislik olmaktan başka bi işe yaramamakta,şamil tayyara tavsiyem ,ya düsturunu bilip adam olsun ,sabırsızsa kendisi sussunda adam sansınlar yoksa içi boş tenekeye benziyor
MUSTAFA NECATİ ÇEVİK
1434 gün önce
sürüden ayrılan kuzuyu kurt kapar
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
İstanbul Valiliği, 'Onur Yürüyüşü'ne izin verilmeyeceğini açıkladı...
10 Ekim 2016'daki Beşiktaş-Bursaspor maçı sonrası 46 polis ve vatandaşı..
Adalet Yürüyüşü'ne devam eden Kemal Kılıçdaroğlu bugün objektiflere MHP..
Suç örgütü lideri Sedat Şahin’in evinde gözaltına alındığı operasyonun, ope..
Şirketleri yönetmek için atanan kayyumlara, cezai sorumluluk üstlenmeyeceği..
İstanbul'un Bakırköy ilçesindeki bir iş yerinde sabah saatlerinde patla..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=