Lütfen bekleyin..

MHP'li Koray Aydın'dan AKP-PKK sürecine sert tepki

30 Kasım 2014, 16:44

Koray Aydın Arsin'de konuştu

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon Milletvekili Koray Aydın Partisi’nin Arsin İlçe kongresi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve eski AB Bakanı Egemen Bağış'a çok ağır sözlerle yüklendi.

MHP'li Aydın konuşmasının AKP-PKK sürecine ilişkin bölümünde ise "Türkiye Nereye Gidiyor?" başlığını taşıyan görselleri kullandı. Koray Aydın'ın hazırlattığı görseller AKP'nin başlattığı sözde "çözüm süreci"nde PKK'nın yaptığı eylemlere ilişkin fotoğraf karelerinden oluşuyor.


Koray Aydın'ın açıklamaları şöyle:

 


http://www.haberfedai.com/upload/dosya/32826.jpgEN ÖNEMLİ SEÇİM

‘Haziran ayının 7’sinde seçim var. Çok seçim yaşadık, gördük. Ama şunu hiç aklınızdan çıkarmayın. Bu 7 Haziran’da yapılacak seçim hiçbir seçime benzemeyecek. 12 yıldır ülkeyi yöneten Ak Parti’nin ülkeyi götürdüğü bir nokta var ve seçimlerden sonra da götürmek istediği bir nokta var. Getirmek ve götürmek istediklerini anlatmak biz ülkücü kadrolara düşüyor. Bunu yapacak MHP’den başka bir akım yok. Türkiye’de her siyasi hareket kıvrım kıvrım kıvrılırken, MHP dün ne dediyse bugün aynısını söyleyen Türk Milleti’nin önünde dimdik duran bir hareketin temsilidir. Üzerimize yüklenen tarihi sorumluluklar var.

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/32823.jpg

AKP TEK PARTİ HEGOMANYASI KURDU, DÜŞMAN OLARAK DA MHP'Yİ GÖRÜYOR

Türkiye nereden nereye geldi. Türkiye’de tek parti iktidarı var, siyasallaşmış tek parti hegemonyası var. Cumhuriyet’in ilk yıllarındaki tek partili dönemi eleştirenler bugün 50 parti var iken kimseye yaşam hakkı tanımayan kimseye de bu hakkı vermem diyen bir siyasal anlayış ile karşı karşıyayız. Bunun siyasi litaretürdeki karşılığı diktatörlüktür, Ya diktatöre teslim olursunuz ya da gereğini yaparsınız. Diktatöre teslim olmak demek Türk adının varlığının ortadan kaldırılması, bölünmeye teslim olmak, hırsıza, namussuza üçkağıtçıya ülkeyi teslim etmek demektir. O zaman bunun karşısına çıkacak iradenin MHP olduğunu bileceğiz. Bizler bu hareketin dama taşlarıyız. Bu tek parti iktidarı kimseye yaşam hakkı vermiyor dedik. Bu tek parti iktidarı özellikle MHP’yi hiç sevmiyor. Bizi düşman olarak görüyorlar. Çünkü MHP’yi yok etmeden o istedikleri hedeflere ulaşamayacaklırının farkındalır.

MÜDÜR KIYIMLARINDA HEDEFTE MHP’LİLER VARDI

Değerli arkadaşlar yakında bir müdür kıyımı yaşandı Türkiye’de. Bu iktidar getirdikleri uydurma bir puanlama sistemi ile Türkiye’de binlerce idareyi görevden uzaklaştırdıar.  Liyakat aranmadı. Başarı aranmadı. Tek şey arandı. Sadece Milliyetçi olanların görevden uzaklaştırıldığı bir süreçi yaşattılar. Mağdur edilenler var, hakkı gasp edilenler var. Bunları nereye kadar izleyeceğiz. Anlayana anladığı dilden davranmak gerek,. Ona hak ettiği cevabı vereceğimiz yer sandıklardır. Ama heyecan gerek. Çalışmak gerek. 10 tane inanmış insan ile Trabzon değil Türkiye fethedilir.

İSLAMLA ALAY EDİYORLAR

Bu iktidarın Türkiye’de yaptığı en büyük kötülük İslam'a yaptığı kötülüktür. Eski hüviyetleri sıfatıyla, bağlı oldukları sıfatıyla. Dejenere olan, üçkağıta, arsa spekülasyonuna alıştırılan, çalana çırpana helal olsun diyen bir anlayışı ikame eden anlayış en büyük darbeyi yüce dinimiz İslam’a vurmaktadırlar.
 
TAYYİP ERDOĞAN HIRSIZLIK YAPARKEN YAKALANMIŞTIR

Şu anda en büyük olay, tepemizdeki insanın hırsızlık yaparken yakalanmasıdır. Adli Tıp kurumu bütün o kasetlerin montaj olmadığını gerçek olduğunu mahkemeye bildirdi. Yani bizim en tepemizdeki oğluna paraları sıfırlayın derken evdeki kamyon kamyon getirilen paraların 30 milyon avro olduğu bir Türkiye’de yaşıyoruz.

ALLAH BELANI VERSİN SOYTARI ADAM

Bu kadar yağma, talan hırsızlık yemin ediyorum dünyanın hiçbir ülkesinde görülmemiştir. Bunu yapanlar yüzsüzdür, riyakardır. Şu Egemen Bağış denen adam, Yuzsüz adam. Utanmaz adam. Evine para transferlerinin kayıtları çekilmiş. Utanmadan kürsüde çıkmış dinimizde hediye almak sünnettir diyor. Allah senin Belanı versin. Bu soytarıya başka ne denir.

Bu bahsettiğim zat attığı Tweet ile Kuran’ı kerim’in süresiyle alay etti. Gazeteci Türk Milleti’nden özür diledi. Ama Recep Tayyip Erdoğan bu din düşmanını en başarılı bakanım diye alkışlattı. Bu nasıl bir tiyatro. Bir ülkede olup bitenin anlaşılması için daha ne yapıllması lazım. Her şey uydudan izleniyor. O gece Recep Tayyip Erdoğan’ın evindeki o para nakilleri uydudan ABD istihbaratı tarafından kayıda alınmış.

Almanya boşuna biz de Türkiye’yi dinliyorduk demiyoruz. En tepedeki kişi büyük dönüşüm projesinde kullanılacak olan aktördür. Bugün söyler yarın tersini yapar. Yapmadı mı,. En son peşmergelerin Türkiye’den geçişine olur mu diyen ertesi gün bakıyoruz peşmergeler sınırımızdan geçiyor.

POLİSİMİZİ PKK GÖZALTINA ALIYOR

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/32819.jpg

Cizre’de PKK polisleri gözaltına almaya çalışıyor, özerklik ilan etmişler, geceleri hendek kazıyorlar, onların temsilcisi Sabri Ok dedi ki PKK’nın sözcüsü ‘Bizden tutuklamalar yapılıyor bizde tutuklama yapacağız’ dediler.

Asayiş birimi kurdular.

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/32821.jpg

Yol kesip kimlik kontrolü yapıyorlar. Neresi burası. Adı Türkiye.

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/32817.jpg

Kim getirdi Türkiye’yi bu hale. Özerklik ilan ettikleri yerlerde bayrak çekiyorlar.

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/32818.jpg

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/32820.jpg
Türkiye bugün zincirlerini kıramaz ise büyük sıkıntı yaşarız. Ne yapacağız o zaman görevi üstleneceğiz. Değerli arkadaşlar.
Trabzon’da seçim çok zor geçecek. Hangi dilden anlıyorsalar o dilden konuşacağız. İyilikten anlıyorsalar iyilikten, anlamıyorsalar da anladıkları dilden’ ifadelerini kullandı.

ADAM GİBİ OLMAZSAN TOKADI YERSİN

Konuşmasının son bölümünde Arsin belediye Başkanı Dr. Erdem Şen’e eleştri oklarını yönelten Aydın, belediyenin konferans salonunun MHP’ye kiralanmamasının büyük bir ayıp olduğunu belirtip ‘Sen hiç ülkücü tokadı yedin mi başkan. Haddini bileceksin haddini. Adam gibi olacaksın. Sen adam gibi olmazsan, bu ülkücü hareket seni adam gibi yapar. Sanki belediye başkanı olunca birşey oluyor bunlara. Ayakları yerden kesiliyor. Bakın en tepedekine 1 milyar harcadı sarayına. Milletin açlığa yokluğa sefalata terkedildiği günde ne gerek var bu şatafata. Ama insan görev ile sınanırmış, böyle şaşırırsan saray da yaparsın uçak da?Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon Milletvekili Koray Aydın Partisi’nin Arsin İlçe kongresi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve eski AB Bakanı Egemen bağışa çok ağır sözlerle yüklendi. kaynak: 61saat

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Anlayın artık
1206 gün önce
Bu baris filan degil. Turkiye Cumhuriyetinin etnik temelde parcalanmasidir. 10 ve 11. maddeleri iyi okuyun. Bu hukumleri ne Erdogan nede baskasi uygulayamaz. Bu hikaye bitmistir.Hükümetin politikası en baştan beri hataydı, bunu kabul etmedikleri gibi hatayı da yine sürekli hata yapmaya devam ederek devam ettiriyorlar, benim bildiğim kürt sorunu diğer 6 bölgede de mevcut olan eğitim, işsizlik, fakirlik gibi sorunların çözümü için olmalı, bunun dışındaki kürt sorunu değil örgütle olan sorundur ki, şu anda hükümet resmen örgüt ile pazarlık yapıyor, sözde kamptan kaçan terör örgütü mensupları bize sığınıyormuş, bu na kim inanır, tabi kadir inanır, gelen örgütçülerin hepsi şimdi silahlı şehir içinde silahla dolaşıyor, askere polise şehir içinde silah sıkıyor, madem örgütçü bunlar ve kürt meselesi için dağa çıkmışlar o zaman hükümetin bu kişilere silahını bırak ırakta kurulan kürt devletine sığın demesi lazım, türkiyenin topraklarında bu itlerin ne işi var.
İSMAİL ATEŞ
1207 gün önce
EY UYUYAN ULUSUM; SENİN ELİN KOLUN TUTARKEN, GÖZLERİN GÖRÜR, AKLIN ÇALIŞIRKEN, ELLERİNİ SEMAYA KALDIRIP ALLAH'IM BANA ŞUNU VER ALLAH'IM BANA BUNU VER DİYECEĞİNE ÖNCE ÇALIŞ ÇABALA ONDAN SONRA DUANI ET, TERÖRE LANETLER OKUYACAĞINA BELALARINI ALLAH'TAN BULSUNLAR DİYECEĞİNE ÜLKEMİZİ BU DURUMA SOKAN KİŞİLERDEN HESAP SORUN OYLARINIZIN HAKKINI İSTEYİN İSLAM DİNİNDE CİHAT YALNIZCA SİLAHLA YAPILMAZ KALEMLE, FİKİRLE DE YAPILIR. VAKİT UYANMA VAKTİDİR. ÜZERİNDEKİ ÖLÜ TOPRAĞINI KALDIR VE KENDİNE GEL. HER ŞEYİ CENABI ALLAH C.C DEN BEKLEME ARTIK BİR ŞEYLERİN DEĞİŞME ZAMANIDIR.
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler
Bahçeli'nin yeniden genel başkan seçildiği MHP'nin 12 Olağan Kurult..
Bahçeli yineledi: Adayımız Erdoğan...
İYİ Parti’nin hazırladığı ‘FETÖ ile Acil Eylem Planı’nda yer alan tespitler..
MHP kongresi ayarlı Bahçeli’ye ‘jest’ mesaisi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=