Lütfen bekleyin..

Zekeriya Öz'den Muhsin Yazıcıoğlu çıkışı: Gizli bir el...

15 Kasım 2014, 22:10

Bolu Cumhuriyet savcısı Zekeriya Öz, Twitter'dan Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

17 Aralık yolsuzluk operasyonunun sonrasında Bolu'ya sürgün edilen başsavcı vekili Zekeriya Öz, Büyük Birlik Partisi (BBP) eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun yaşamını yitirdiği helikopter kazasına ilişkin çarpıcı paylaşımlarda bulundu.

Gizli bir el devreye girip soruşturmaları engelleniyor

Türkiye'de hep bir şeyler ortaya çıkacakken gizli bir elin devreye girerek soruşturmaları kapattığını iddia eden savcı Öz, şöyle devam etti:

“Mezarı başında rahmetle andıkları Muhsin başkanın soruşturmasını kapatanların nasıl terfi ettirdiklerini utanmadan anlatsalar da millet bilse.

Soruşturanlar sürülmüş. Kapatanlar füze hızıyla terfi ettirilmiş. Kör gözlere ne demeli. Rahmetli Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun öldürülmesinde hem derin güçlerin hem de soruşturmayı kapatanları terfi ettirenlerin payı olması lazım.

Yoksa Cumhurbaşkanının bile açıklama yaptığı somut delilleri kamuoyuyla paylaştığı bir olayın kapatılmasından kimler korunmuş olabilir.

Bugüne kadar ki bilgilerden bu olayın temelinin Dolmabahçe görüşmesine, planlayanların da kozmik oda soruşturmasında yer aldığı yönünde bilgi var. Kozmik oda soruşturması Ergenekon'un kilitlendiği, soruşturmanın kapatılmasına yol açan bir soruşturmayken kim tarafından niçin kapatıldı?

Kozmik oda soruşturması Bülent Arınç'a Suikast soruşturması olarak başlamışken soruşturma savcısına zarfta kurşun gönderilerek tehdit edilmişti.

Türkiye'de hep bir şeyler ortaya çıkacakken gizli bir el devreye girip soruşturmaları kapatıyor. Ve ne hikmetse suçlular dışarı bırakılıyor.

Türkiye'de hep birşeyler ortaya çıkacakken gizli bir el devreye girip soruşturmalar engelleniyor. Ergenekon, Zirve, Kck, Yazıcıoğlu soruş. gibi

Koskoca devlet sonuca doğru yaklaşmışken derin devlet ve terör örgütleri tarafından adeta rehin alındı. Devlet iradesine ipotek konuldu.

"Teröristler baştacı"

Asker-polis ne olduğu kimse tarafından biinmeyen AÇILIM ve ÇÖZÜM SÜRECİ bahanesiyle felç edilip etkisizleştirilirken. Teröristler baştacı...

Cezaevlerindeki darbeciler ve demokrasi düşmanları tahliye edilirken, bunların talimatlarıyla polislelerin tutuklanması da ihanettir.

Devleti her yönüyle basiretsiz ve menfaat düşkünü kişilerin elinde zaafiyete uğratıp, kirli emellerine ulaşmaya çalışan derinlere gün doğdu.

Memleket bölünme noktasına geldiği gün saraylarda yaşayanlar değil milletin gerçek evlatları yine vatanı için çarpışıp şehit olacaktır.

Bazıları da memleket bölünürken utanmadan saraylarına ilave oda yapmanın derdinde olanları umursamaz ve  şehitlerden habersiz olacaklardır."

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
eça
1224 gün önce
sayın savcı söylediklerini doğru kabul edelim ,vatanı için canlarını feda eden TSK mensubu subay ve generalleri gözünü kırpmadan içeri attığında vijdanın sılamadımı?
Mirza Ballı
1224 gün önce
Sayın savcım Allah ülkemizi Milleti mizi korusun öyle bir dönem yaşıyoruz ki tabiri caiz se At izi. İt izine karışmış kimin eli kimincebinde belli deyil dün vatan haini terörist dediğimiz kişiler bugün meşrulaştı Vatan Millet Bayrak deyen Milli devlet Milli ülkü deyenler öz yurdunda parya oldu katili mechul olaylara kurban gidiyor Rahmetli Özal Gaffar okan Çatlı Bingöl şehitleri bunlar için hazırlanmış sürecler çok konu ve olaylar mev cut mesela neden Bingöl olyını araştırma komisiyonu kabül edilmedi neden 1 yıldır mesleklerinde uzman yaşantılarında Namuslu dürüst olan Emniyet mensup larına zulüm ediliyor bunların rüşvet irtikap veya her hangi bir resmi suçları varmı tesbit edile bildimi hep KÇG tara fından hazır lanmış yalan palavralar önce toplumu hazırladılar sonra paralel bir dalevere ihdas ettiler bütün Ergenekoncu ları KCK lıları salıverdiler terör şehirlerin içerisine indi ve yerleşti rüşvet ve çıkar vurgunu ihale kapma vergi ödememe bazı medya gurup larını susturdu derin güçler Millet evlat larını tuzaklara düşürdü hedefleri islam Coğrafya sının Türk dünya sının ayakta kalan tek devleti Türkiye Cumhuriyeti Devletini zaafiyete uğratmak Allah bu ülkenin insanlarına yönetenlerine Basiret ve Feraset nasip eylesin tek adam olma sevdasından kral uykusundan uyandırsın şayet bizim insanlarımıza Tarihte Millet düşmanlarının ihanet belgeleri sion Protokullerini.Emperiyalizmin Mücadelesinin hedefi metodları vs konuları öğretilmiş ders olarak okutulmuş olsa idi bu Millet gerçek düşman ını çok iyi tanımış olur ülkemizde yapılmış olan ve yapılacak her türlü ihaneti anlar ve fark ederdi ülkemiz ne olduğunu 3 kişinin dışında hiç bir kişi nin bilmediği çözüm süreci ile bir ukranya krizine doğru götürülüyor uluslar arası hukuk normlarına dayanan Referandum ve kanton yapılaşmasına doğru sürükleniyor Türkiyedeki bazı medya gurubu nu itibarsızlaştırdılar bazısına çıkar ve menfaat yoluyla yazdırtmıyor görüntü yayınlat mıyorlar bizler yerel kaynakları izliyor ve Millet Partisi teşkilatları aracılığı ile yakip ediyoruz Allah Delettimizi ve Türkiye Ümmetini korusun
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
Eski MHP Milletvekili, emekli büyükelçi Deniz Bölükbaşı, tedavi gördüğü has..
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz'a ..
TSK ve ÖSO unsurlarının terörden tamamen temizlediği Afrin'in Raco beld..
Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nın 41. gününde böl..
Terör örgütü YPG'den tamamen temizlenen Afrin'in Bülbül Kasabası gö..
"Tartışmaya gerek yok, bırakalım..."
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=