Lütfen bekleyin..

MHP'li Koray Aydın: Sahaya İneceğiz ! VİDEO

25 Ekim 2014, 14:04

Koray Aydın'dan açıklamalar...

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

MHP Trabzon / Ortahisar İlçe Yönetimi Tanıtım Toplantısı'nda konuşan Kora Aydın, ”Hedefe kilitlenerek, azimle çalışmanız bizim için ümit vericidir. Bu oluşumu meydana getiren arkadaşlarıma da şükranlarımı sunuyorum. Trabzon’la tecrübe ve enerjiyi birleştirme hayalimiz vardı. Bu hayata geçiyor, hep birlikte sahaya ineceğiz. MHP’yi tabana yayacağız. Seçimi, seçim öncesi yapacağımız çalışmalarla netleştireceğiz, seçim zamanı da hasatı kaldıracağız” dedi.

Tabanın Her Zerresine Yayılacak

Tabanın her zerresine yayılmaları gerektiğini belirten Aydın şöyle devam etti: “Üye kısıtlamalarının olmadığı, partinin belli üye sayılarına hapsedilmediği, çevreden, köyden, akrabadan değil, tabanın her zerresine göre yayılmış, mahalle ve köylerde teşkilatlanarak, bu partiyi kişilerin tahakkümünden kurtarmak ve MHP’nin gerçek sahiplerine bu hareketi açmaktır. En geç önümüzdeki üç ay içerisinde 85 mahallemizde aynı ilçe teşkilatları kurar gibi örgütleneceğiz”

Kobane Efsanesiyle

Türkiye gündemine ilişkin açıklamalar da yapan Aydın, “Bu ülkeye karşı sorumluluğumuz olacak. Burnumuzun dibinde PKK’nın bir kolu olan PYD var. Şu anda Suriye’de bütün cadde ve sokaklarda Öcalan’ın resimleri asılıyor. Irak’ın kuzeyinde oluşmuş olan yapı ile bu yeni bölgeyi yaratılan bir Kobani efsanesi adında yeniden şekillendirme ve biçimlendirme planı gözümüzün önünde şekilleniyor. Kobani efsanesi ile Irak’ın kuzeyi ile Suriye’nin kuzeyini birleştirecek. Yeni İsrail yeni kurulacak Kürt devletidir” dedi.

MHP Trabzon Ortahisar İlçe Başkanı Burhan Bekar, yeni yönetim kurulunu basına tanıttı. Tanıtım toplantısına MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın ve MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli de eşlik etti. İlçe yönetim kurulu tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Burhan Bekar “Yönetimim kurulumuzda 17 arkadaşımız 20-35 yaş grubunda bulunmaktadır. Biz yönetime gelirken bir iddiayı ortaya koyarak, ‘Tecrübe ile istikbali birleştirmek istiyoruz’ dedik”

Bekar’dan Davet Var

Tüm vatandaşları MHP’de siyaset yapmaya davet eden Bekar, “Biz yönetim olarak, bütün gönlümüzü milletimize açtığımız gibi, şu anda geçmişte hangi platformda bulunursa, bulunsun, hangi siyasi oluşumun içinde olursa olsun, herkesi MHP’de siyaset yapmaya davet ediyorum. MHP’yi tabana yayacağız. Tabanın sahiplendiği bir siyasi yapı oluşturacağız. Hedefimiz Ortahisar’da yüzde 40 oy ve Ortahisar’da üye sayımız en az 10 bin olarak belirlenmiş ve bu hedefe bütün gücümüzü ve enerjimizi harcayarak koşacağız” diye konuştu.

Ya Birinci Olacak Ya Birinci

Bekar’ın ardından konuşma yapan MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli, “MHP artık yeniden yapılandırma adıyla açılmalıydı. Yeni yeni yüzlerle, yeni yeni arkadaşlarımızla, siz değerlerle birlikte olmalıydı ve oldu da. Ben bu işin en güzel sizler tarafından yapılacağına inanıyorum. 2015′de bu parti Trabzon’da ya birinci parti olacak ya birinci parti olacak. Bütün ilçelerde olduğu gibi Trabzon İl Teşkilatı olarak hep birlikte olacağız. Birlikte nefes alacağız. Bu havayı teneffüs edeceğiz” diye konuştu.

Hayalimiz Hayata Geçiyor

Ortahisar yeni yönetiminin çok önemli bir evrede görev aldığını belirten

Yeni Yönetim Kurulu

MHP Ortahisar İlçesinin yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: “Burhan Bekar, Adem Sağlam, Necati Çakıroğlu, Ali Kemal Albayrak, Fatih Özçavdar, Serkan Arslan, Erkan Akbulut, Recep Gebiç, Tülin Taşkın, Mehmet Salih Akgün, İdris Hotaman, İlker Kaplan, Ercan Karabacak, Murat Gayretli, Can Kansız, Selman Bitiş, Sanem Çebi Bay, Emine Gülruh Genç, Ömer Öztürk, Kemal Durmuş, Gülşah Bilgin, Fatih İnan, Rüşen Akgül, Orhan Bal, Murat Gedikli, Arif Demir, Ufuk Kurşun, Murat Yiğit, Mihrap Altınışık, Şeyda Kalkan, Eyüp Yanılmaz, Erdoğan Karahaliloğlu, Ali Mete Türker, Atilla Azizoğlu, İlyas Aktaş ve Fatih Genç”

TAKA

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler
Bahçeli'nin yeniden genel başkan seçildiği MHP'nin 12 Olağan Kurult..
Bahçeli yineledi: Adayımız Erdoğan...
İYİ Parti’nin hazırladığı ‘FETÖ ile Acil Eylem Planı’nda yer alan tespitler..
MHP kongresi ayarlı Bahçeli’ye ‘jest’ mesaisi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=