Lütfen bekleyin..

Alperen Ocakları'ndan AKP yandaşı Yeni Şafak'a çok sert tepki: Yahudi dönmesi...

26 Eylül 2014, 20:21

YaniŞafak'a ultimatom...

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

"Doğrusu Yahudi dönmelerinin tefsirlerini dağıtarak şöhret bulmuş bir gazetenin “yavuz hırsız ev sahibini bastırır” misali suçu aşikar olunca basbas bağırmasını garip bulmuyoruz. Bu kitlenin dününe bakarak bugünde şer odaklarının laklakçılığını yapmasına da şaşırmıyoruz."

Büyük Birlik Partisi'ne yakınlığı ile bilinen ve merhum Muhsin Yazıcıoğlu tarafından kurulan Alperen Ocakları bir basın bildirisi ile Muhammed Keskin Hocaefendi'ye destek verdi.

Alperen Ocakları tarafından yapılan yazılı açıklamada Yeni Şafak gazetesine tepki gösterildi.

İşte Alperen Ocakları tarafından yapılan o açıklama:

Marifet dergisinin son sayısında Muhammed Keskin Hocaefendi , Türkiyede ehli sünnet vel cemaat çizgisine yapılan saldırıları ve bu saldırıların destekçilerini tetkik etmiş, Anadolunun asli unsurları olan ehli sünnet Müslümanlarının  üvey evlat muamelesi gördüğünü dile getirmiştir. Akabinde havuz medyasının baş taşeronu Yeni Şafak grubu, saygıdeğer Hoca efendiyle alakalı karalama ve iftira kokan haberlerle ehli sünnet ulemasına her olayda takındığı tavrı yinelemiştir.

Alperen Ocakları olarak, bu zamana kadar ümmetin arasında tefrikanın derinleşmemesi ve malum gazetenin hatalarından dönmesi ümidiyle sürdürdüğümüz suskunluğumuzu, haddi yeterince aşmışlık karşısında bozuyoruz.

Doğrusu Yahudi dönmelerinin tefsirlerini dağıtarak şöhret bulmuş bir gazetenin “yavuz hırsız ev sahibini bastırır” misali suçu aşikar olunca basbas bağırmasını garip bulmuyoruz. Bu kitlenin dününe bakarak bugünde şer odaklarının laklakçılığını yapmasına da şaşırmıyoruz.

Ey Yeni Şafak Grubu! Anadolunun ehli sünnet evlatları yiğit Alperenler, ehli sünnetin ve ehli sünnet içinde neşvü nema bulmuş tasavvuf ekollerinin her daim müdafisi ve kollayıcısıdırlar. Size, başta Muhammed Keskin Hocaefendi olmak üzere hiçbir ehli sünnet alimini yem edecek değiliz. Bu millet Allah Resulünün varislerine gösterdiği hürmet ve o varislerin tavsiyeleri neticesinde asırlar boyunca İslamın sancaktarlığına haiz olmuş bir millettir.

Sizler şiadan aldığınız takiyye kültürünüzle İslamı alemşumul çizgiden çıkarıp selefi postmodernizmine kaydıramayacaksınız. Allah'a hamd ve sena olsun ki bu ümmetin “Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır” şiarıyla hareket eden alimleri, mollaları, şeyhleri ve Allah’ın hükmü peygamberin risaleti dışında hiçbir ölçü tanımayan Muhsin-i tavır sahibi Alperen Türk gençliği vardır.

Çaldığınız fitne fesat mayası, tarihten firavunları,nemrutları,ebu cehilleri de getirseniz Anadolu coğrafyasında tutmayacaktır.

Allah’ın izniyle gerek Muhammed Keskin hocamızın gerekse diğer Anadolu alimlerimizin haklı davalarında her daim yanında olmak bizler için namus ve şeref borcudur. Al-i ulemaya hürmetlerimizi ve dualarımızı gönderiyoruz. Milletin evlatları sizlerle.

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
Eski MHP Milletvekili, emekli büyükelçi Deniz Bölükbaşı, tedavi gördüğü has..
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz'a ..
TSK ve ÖSO unsurlarının terörden tamamen temizlediği Afrin'in Raco beld..
Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nın 41. gününde böl..
Terör örgütü YPG'den tamamen temizlenen Afrin'in Bülbül Kasabası gö..
"Tartışmaya gerek yok, bırakalım..."
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=