Lütfen bekleyin..

Gündeme oturacak skandal olay! Şanlı Bayrağımızı parçalayıp böyle astlıar!..

16 Eylül 2014, 13:29

Bat­man'da bir ilkokula gi­ren PKK’­lı te­rö­rist­ler, okul­da bu­lu­nan Türk Bay­ra­ğı­’nı in­dir­dik­ten son­ra par­ça­la­yıp okul pa­no­su­na as­mış­lar.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Sözcü gazetesi yazarı Saygı Öztürk bugünkü köşe yazısında, Batman'da bir ilkokulda yaşanan skandal olaya değindi. İldeki bir kamu görevlisi ile yaptığı konuşmayı aktaran Saygılı, bayrağımızın PKK tarafından nasıl parçalandığını anlatarak söz konusu olayın örtbas edildiğini de belirtti. 

İşte Saygı Öztürk'ün köşe yazısının ilgili bölümü; 

Gü­ney­do­ğu­’da okul­lar ya­kı­lır­ken, Ata­türk büst­le­ri par­ça­la­nır­ken, bay­ra­ğı­mı­za say­gı­sız­lık­lar gi­de­rek ar­tar­ken ora­da­ki öğ­ret­men­le­rin du­ru­mu­nu da bir dü­şü­nün.

“Biz şu an Gü­ney­do­ğu­’da gö­rev ya­pan dev­let gö­rev­li­le­ri, san­ki ya­ban­cı bir ül­ke­de ça­lı­şan kon­so­los­luk gö­rev­li­le­ri gi­bi­yiz. Dı­şa­rı çık­ma­mız bi­le mül­ki amir­le­rin em­ri­ne ta­bi­” di­yen, ka­mu gö­rev­li­si de­vam edi­yor:

“Her gün yüz­ler­ce olay olu­yor. On­lar­ca de­mi­yo­rum. Yüz­ler­ce suç içe­ren olay olu­yor ve hiç­bir şey yap­mı­yo­ruz. Suç kay­dı­na bi­le gir­mi­yor. Si­ze bir ör­nek su­na­ca­ğım:

 

Bat­man Be­şi­ri İl­çe­si İki­köp­rü bel­de­si Esen­ce kö­yü il­ko­ku­lu­na gi­ren PKK’­lı te­rö­rist­ler okul­da bu­lu­nan Türk Bay­ra­ğı­’nı in­dir­dik­ten son­ra par­ça­la­yıp okul pa­no­su­na as­mış­lar­dır. Olay 8 Ey­lül 2014 ta­ri­hin­de okul­da gö­rev ya­pan öğ­ret­men­le­rin oku­lu aç­ma­sıy­la öğ­re­nil­miş. Ay­rı­ca oku­la ait 1 adet bil­gi­sa­yar PKK men­sup­la­rın­ca ça­lın­mış.

Öğ­ret­men­le­rin ha­ber ver­me­si üze­ri­ne olay ye­ri­ne gi­di­lip fo­toğ­raf­lı bi­çim­de her şey tes­pit edil­di. Ama ola­yın ba­sı­na yan­sı­ma­sı­nı is­te­me­yen İl Mil­li Eği­tim yet­ki­li­le­ri olay­la il­gi­li her­han­gi bir so­ruş­tur­ma baş­lat­ma­dı. Ola­yın ad­li bo­yu­ta in­ti­ka­li de ay­nı bi­çim­de en­gel­len­di.

Ya­ni Türk Bay­ra­ğı­’nın par­ça­la­nıp dal­ga ge­çi­le­rek par­ça par­ça pa­no­ya asıl­ma­sı ve ka­mu ma­lı­nın te­rö­rist­ler­ce ça­lın­ma­sı ola­yı­nı ale­nen ört­bas et­ti­ler.”

Açı­lım­da ge­li­nen nok­ta­yı ar­tık “a­çı­lı­m” di­yen­ler de gör­sün… Yok­sa si­zin “a­çı­lım, açı­lı­m” de­di­ği­niz bu mu?

Etiketler : pkk, Kürt açılımı,
  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
ŞIRNAKLİ
1282 gün önce
AKP TÜRKİYEYİ O KADAR ELİ KANLI TERÖR ÖRGÜTÜNE MUHTAÇ ETMİŞ Kİ NEYİ ANLATACAĞIMIZI BİLEMİYORUZ.ŞİMDİ GİZLİDEN BIRAKIN HAKAN FİDANI,BELKİ BİR BAKAN APO'YA ŞUNLARI YALVARACAK: AMA N'OLUR SAYIN BAŞKANIM BİR DEMEÇ YAYINLA VE PKK'NİN ŞU POLİS GÜCÜ OLAN YDG-H'YA DE Kİ: OKULLARI FALAN YAKMAYIN..FALAN-FİLAN..YANİ BU KEHANET DEĞİL,% YÜZ EMİNİZ Kİ ŞU ANDA BUNU KONUŞUYORLAR.
GÖZÜN AYDIN EY AKP! GEL G.DOĞU GERÇEĞİNİ HALKA ANLAT! PKK RESMEN HER YERDE HAKİM.BU HAFTA HİÇBİR ÖĞRENCİLER PKK'NİN TEHDİTLERİ YÜZÜNDEN DERS BAŞI YAPMADI.ARTIK OKULLAR,ASAYIŞ,YAŞAM,MAHKEMELER,KARARLAR VE HER ŞEY PKK'NİN ELİNDE..PEKİ HANİ DEVLET VATANDAŞIN MALINI,CANINI VE YAŞAMINI KORUMAKLA MÜKELLEFTİ??
İşte Gerçekler
1282 gün önce
Yahu şu AKP daha çözüm sürecinden mi bahs ediyorsun? Yahu sen G.doğuyu PKK'a peşkeş çekmişsin.Orada devlet diye bir şey kalmamış.
Gelin bölgeyi gezin,gelin görün.O zaman göreceksiniz AKP'nin vatan topraklarını naSIL pkk'YA teslim ettiğini.Hakkari merkezden 15 km uzaklıkta biri kırıkdağ ötekisi Ceylanlı olmak üzere PKK nin iki karakolu ve mahkemesi var.Şemdinliden sadece 2 km uzakta bulunan Altınsuda PKK nin karakolu ve mahkemesi var. Esenderede 1.hudut taburundan sadece 1 km uzakta bir PKK karakolu var.karakolun komutanıda Yüksekova nüfusuna kayıtlı Remzi Kırkağaçtır.Bunun gibi onlarca realite ortada! Artık türkiye resmen bölünmüştür.Artık PKK devleşme yolunda hızla adımlarını atıyor.PKK valiyi,kaymakamı ve daire amirlerini atamış ve kendi polis gücünü kurmuş vaziyette.Zaten müracaatı olan PKK'ya gidiyor,devletin kapısını çalan yok!
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
Eski MHP Milletvekili, emekli büyükelçi Deniz Bölükbaşı, tedavi gördüğü has..
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz'a ..
TSK ve ÖSO unsurlarının terörden tamamen temizlediği Afrin'in Raco beld..
Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nın 41. gününde böl..
Terör örgütü YPG'den tamamen temizlenen Afrin'in Bülbül Kasabası gö..
"Tartışmaya gerek yok, bırakalım..."
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=