Lütfen bekleyin..

AKP'li Hüseyin Çelik'ten Bahçeli'ye yönelik haddini aşan benzetme!

14 Temmuz 2013, 17:50

AKP'li Hüseyin Çelik: Bahçeli, siz bir zavallısınız, 5 kuruşluk bir itibarın var!

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

AKP’li Hüseyin Çelik, Devlet Bahçeli’nin yeni anayasayla ilgili açıklamalarına yanıt verdi. Çelik, 'Sayın Bahçeli, siz Ankara’da kuluçkaya oturmuş bir zavallısınız' dedi

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/2951.jpg
BAHÇELİ'DEN
GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALAR


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli basın toplantısı düzenledi....

(DEVAMINI OKU)

**********************************************
http://www.haberfedai.com/upload/dosya/cache/184x147/2938.jpg
ÇELİK'İN SÖZLERİNE MHP'DEN CEVAP GELDİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, AKP Genel Başkan yardımcısı Hüseyin Çelik'in sözlerine ilişkin açıklama

(DEVAMINI OKU)


 

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın, “Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nun üzerinde anlaştığı 48 maddeyi TBMM’de yasalaştıralım” teklifini eleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye, AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’ten sert yanıt geldi.

Çelik'in konuşmalarından satırbaşları şöyle:

-(48 maddenin Meclis'ten geçirilmesi) Grup Başkanvekili 'Hiç bir şartımız yok, hazırız,hemen yapalım' diyecek. Buna karşılık Bahçeli,'Bu çok erken, zamansız ve gereksiz bir tekliftir' diyor.  MHP, AK Parti gibi bir parti olsa, iktidar gibi omuzunda büyük bir yük olsa, her hafta bir ülkeyi dolaşsa, diyeceğiz ki birbirleriyle irtibat kurmakta zorlanıyorlar.  Topu topu bir avuca sığacak kadar milletvekiliniz var. Grup başkanvekili başka bir şey söylüyor. Bugün Sayın Bahçeli bayramlık ağzını açacak "Buna gerek yoktur" diyecek...

-Sayın Bahçeli Türkiye Cumhuriye'nin ismini değiştirmeye yeltenen kimse yok. Elbette Türkiye Cumhuriyeti olarak kalacaktır. Ankara Başkent olarak kalacakmış. Zaten Başkent. Komik oluyorsunuz. Diyor ki, "Tek dil Türkçedir" diyor. Hayır Sayın Bahçeli, resmi dil Türkçedir ve Türkçe olarak kalacaktır. Başka bir şey daha söylüyor. Etnik ve bölgesel dillerin tanınmasına müsaade etmeyeceklermiş. Bir yerde bir etnisite varsa orada insanların bir dil vardır. İnsanların dilini tanımamak senin ne haddine? 

-4 siyasi parti bir araya geldi. Oybirliğiyle tüm madddelerin geçmesini kabul ettik. Buna rağmen muhalefet zamana uğradı. Biz 'Gelin bu işi başaralım, bir şeref söz konusuysa hepimizin şerefi olsun' dedik. Bahçeli soruyor? Anayasa değişikliğiyle nereye varmaya çalışıyorsun? Bütün konuşmalarımızda var. Biz gerçek manada bir hukuk devleti olan bir Türkiye istiyoruz. Etnik farklılıkların saygı gördüğü, her insanın ana dilinin saygı gördüğü bir ülke istiyoruz. 

-MHP çok büyük bir tutarsızlık sergilemiştir. Bunu halkımızın takdirine sunuyorum. 

-Sayın Bahçeli siz kaç kere Bakü'ye, Bişkek'e, Taşkent'e gittiniz? Sayın Bahçeli siz uçaktan bile korkan, Ankara'da kuluçkaya oturan bir zavallısınız. 

-Terör saldırı kimden gelirse gelsin lanetleriz. Dışişleri Bakanlığımız Kuzey Irak'taki Türkmenlerle son derece yakın ilgilenmesine rağmen, AK Parti Türklerle ilgilenmiyor diye yansıtılıyor. Sayın Başbakan bugüne kadar liderleri 3'e katlayacak kadar itibara sahiptir. Bütün yapılan anketlerde Başbakanın devlet adamı olarak başarısı, inandırıcılığı, diğer tüm devlet başkanlarınınn toplamından 3-5 kat daha fazladır. Sayın Bahçeli senin 5 kuruşluk bir itibarın var.

ÇATIŞMADAN BESLENİYORSUNUZ

-'Çözüm süreci denen kabus' diyor. Bahçeli içn çözüm süreci kabus olmuş. PKK'nın eylem ve söylemleri senin için mamadır. Kürtçülük olmazsa senin partin marjinal bir parti olarak kalır. Çünkü çatışmadan besleniyorsunuz. Sayın Bahçeli şehit çocukları üzerinden siyaset yapan bir liderdir. Biz diyoruz ki bu memlekette çok kan aktı. PKK'nın silah bırakması bizim istediğimiz şey. Çözüm süreci varsayın ki olmadı, PKK yeniden saldırmaya başladı. Bizim güvenlik güçlerimizin eli mantar mı topluyor? Bu süreci zehirlemek isteyen kötü niyetler olabilir. Buna takılırsak Türkiye kaybeder. Sayın Bahçeli etnik bir gözlükle, 'şu kesimden oy alayım' diyebilir. Çözüm süreci Bahçeli'nin kimyasını bozmuşa benziyor. Dilerim bu hastalıktan kurtulur. Biz kimsenin bize hakaret etmesine müsaade etmeyiz.     

HADDİNİZİ BİLİN

-Kimlerin nasıl silah, sopa taşıdığını bu toplumun hafızası bir taraf itmiş değil. Zaman zaman Bahçeli'ye bu konuda, ülkücü gençliği sokağa sürmememesi konusunda takdir de ettik. Fikretmeyenler Bahçeli gibi küfür ederler. 

-Sayın Bahçeli bu söylemle siz gittikçe çukura düşüyorsunuz. Bir siyasi partinin başkanına bu şekilde hitap etmek hoşuma gitmiyor. Haddiniz bilin. Bahçeli kendini harap etse de AK Parti halkla beraber olan yürüyüşüne devam edecektir. Sayın Bahçeli, bu senin ruh sağlığın için de iyi değildir. Keşke böyle bir basın toplantısı yapmasaydı da cevap vermeseydim. Bir şey söylerseniz cevabını alırsınız. 

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Osman S
1711 gün önce
Cok pis saldırdır ....
Alper
1711 gün önce
Biraz nefes aldılarya,başladılar .mhpye saldırmaya.gezi olaylarının ilk günleri gıkları çıkmıyordu.
Mert
1711 gün önce
Ne kadar basit, seviyesiz ve neferet dolu bir siyasetçi, Allahtan muhalefet partilerinin tabanlarından korkuyorlar yoksa mazallah hepimizi gaz odalarında temizlerler.
fatıh kırım
1711 gün önce
Hüseyin Çelik;
“Sayın Bahçeli siz uçaktan bile korkan, Ankara'da kuluçkaya oturan bir zavallısınız.”
-Demiş.
İyi de uçağa binse ne olacak?
Düşürecek misiniz?
siz nasıl bir insansınız.
ama sizinde zamanınız gelecek hiç merak etmeyinnn
KIRMIZI BEYAZ BAYRAĞIN GÖLGESİNDE DAR AĞACI KURULACAK SİZİNDE ZAMANINIZ GELECEK AZ KALDI AZ...
ahmet
1711 gün önce
bizim parti yöneticileri konuşma özürlü olursa yazılı açıklma yaparlar kendilerinden başkasının haberi olmaz genel başkanına yapılan hakarete cevap veremeyen yöneticiyi niye yönetimde tutar kendide cevap veremiyorsa niye orada oturur,hüseyin çelik in sözlerini sineye çeken sinenin öperim.
mehmet çolak
1711 gün önce
zamanınız az kaldı van kadisi iyi kullanın son şansınızı zorlamayın siz artık apoda kurtaramayacak
aytekin
1712 gün önce
bahçeliye kimsenin gücü yetmez emir versin ülke birbirine girer bunu herkes biliyor herkes kendine gelsin sabrımızı taşırmasınlar.
ozancengiz
1712 gün önce
Be hey Van kedisi siz bizi sokağa davet ediyorsunuz lakin biz it ile tartıya çıkmayacak kadar vakur ve öğreti sahibiyiz.Sizler türbanlayıp manüple ettiğiniz yüce dinimizin gölgesinde servet sahibi oldunuz.Allah'a değil evanjelistlere kulluk yapıp bu vatanı bölüp bütün kazanımlarını sattınız.Sana cevap verecek makama sahip değiliz lakin deli gönlümüze laf geçmiyor.Genel başkanı kuluçkaya oturttun, sizlerse topyekün pekaka'nın kucağına oturdunuz be.Sizin haya duvarlarınız çürük yumurta akıyla mantolanmış.O kanalizasyon kokan ağzını galvanizle kaplat ki bizi rahatsız etmesin.Senin gibiler biz Türk milliyetçilerinin kesip attığı tırnaktaki pislik olamazsınız.
Genel başkanı derhal bu bütün camiamızın başını öne düşüren kibir aksanlı hakarete
karşı en ağır cevabı vermeye davet ediyorum.Yeter ağabey bizemi yeter gücün.Yoksa bu keferelere cevap vermeyerek bitmeyemi talipsin. Bak ekalliyet şemsiyesi pamuk,
"Ahlaksız da sensin, terbiyesiz de" ölene kadar vekil kalmayacaksın.Biz Türklerde bir söz vardır" Kancık eşekte alacağın olsun" Vesselam
V. DEGER
1712 gün önce
ÇOK YAKINDA KİMİN EVDEN ÇIKAMAYACAĞINI GÖRECEĞİZ.....CONİLERDE SİZİ KORUYAMAZ....
RAMBO
1712 gün önce
Ya arkadaşlar ,bu değilmiydi ki Van'daki eroin kaçakçılığında (Soyadı Bayram) kefil olup salıverilmelerini sağlayan.Neden bu olayın üzerine gidilmiyor?
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler
BBP'de 'cumhur ittifakı'na karşı çıkan Başkan görevden alındı....
Bahçeli'nin yeniden genel başkan seçildiği MHP'nin 12 Olağan Kurult..
Bahçeli yineledi: Adayımız Erdoğan...
İYİ Parti’nin hazırladığı ‘FETÖ ile Acil Eylem Planı’nda yer alan tespitler..
MHP kongresi ayarlı Bahçeli’ye ‘jest’ mesaisi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=