Lütfen bekleyin..

MHP'li Koray Aydın çok sert: Bozkurt görünümlü sırtlanlar, alçaklar!

16 Haziran 2013, 00:01

AKP'ye tepki dinmiyor...

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

AKP'nin Sincan Mitingi'nde 3 Hilal Açma Mizansenine tepkiler devam ediyor!

ÇİRİKİN TEZGAHIN BAŞ AKTÖRÜ ERDOĞAN'DIR!

MHP'li vekillerden Koray Aydın da tepkisini "Sincan’da sahne alan bozkurt görünümlü sırtlanlar, MHP’nin kutsallarını AKP’ye peşkeş çekme alçaklığına imza atmışlardır.

AKP ve Erdoğan dönemi, sadece balığın baştan koktuğu bir dönem değil, artık tuzun da koktuğu bir dönem olarak tarihe geçecektir.

İŞTE AKP MİTİNGİNDEKİ O REZİL TEZGAH - TIKLA İZLE

izin verin, MHP'li kardeşlerim bayraklarını açsınlar” diyen Başbakan, MHP ve Ülkücü Hareket’e dönük çirkin tezgahın baş tezgahtarıdır.

Ülkücü şehidimizin mektubunu okuyup timsah gözyaşı döken Başbakan, şimdi de semboller üzerinden bir yağmaya yönelmiştir." şeklinde dile getirdi.

İşte Koray Aydın'ın açıklaması:

MHP VE ÜLKÜCÜ HAREKET; HÜKMİ ŞAHSİYETİNE YÖNELİK BİR SUİKASTLA KARŞI KARŞIYADIR

AKP’nin Milli İradeye Saygı adı altında yaptığı Sincan mitingi, MHP ve Ülkücü Hareket’e yönelik çok büyük bir saygısızlığa sahne olmuştur.

AKP’nin, devlet imkanlarını parti için seferber etmekte hiçbir masraftan kaçınmadığı miting, siyasi tarihe kara bir leke olarak geçecektir.

Peygamberimizin “Beytül mala uzanan el, kızım Fatıma’nın eli de olsa keserim” sözüne rağmen, AKP ve Erdoğan yağmacılıkta sınır tanımamaktadır.

AKP mitinginde Başbakan’ın tam önünde 2 büyük 3 Hilal açılması, MHP’nin büyük bir siyasal suikastla karşı karşıya olduğunu göstermektedir.

MHP’nin hükmi şahsiyeti, hukuki varlığı, fikri mülkiyeti ve sembolleri AKP Genel Başkanı ve Başbakan tarafından yağmalanmak istenmektedir.

Fırat’ın kenarında kaybolan sürünün sorumlusu olması gereken Başbakan, tam tersine sürüyü sırtlanlara yem etmek için tuzak kurmaktadır.

Gezi Parkı olaylarıyla baskıcı, başarısız ve beceriksiz olan gerçek yüzü ortaya çıkan AKP ve Erdoğan hak ve hukuk tanımaz hale gelmiştir.

MHP VE ÜLKÜCÜ HAREKET’E YÖNELİK ÇİRKİN TEZGAHIN BAŞ TEZGAHTARI TAYYİP ERDOĞAN’DIR

Sincan’da sahne alan bozkurt görünümlü sırtlanlar, MHP’nin kutsallarını AKP’ye peşkeş çekme alçaklığına imza atmışlardır.

AKP ve Erdoğan dönemi, sadece balığın baştan koktuğu bir dönem değil, artık tuzun da koktuğu bir dönem olarak tarihe geçecektir.

izin verin, MHP'li kardeşlerim bayraklarını açsınlar” diyen Başbakan, MHP ve Ülkücü Hareket’e dönük çirkin tezgahın baş tezgahtarıdır.

Ülkücü şehidimizin mektubunu okuyup timsah gözyaşı döken Başbakan, şimdi de semboller üzerinden bir yağmaya yönelmiştir.

AKP VE ERDOĞAN’IN SİYASİ EDEP VE TERBİYE YOKSUNLUĞU TESCİLLENMİŞTİR

Türkiye’de herkesin hakkını ve hukukunu korumakla yükümlü olan Başbakan, siyasi rakibi olan MHP ve Ülkücü Hareket’in hukukunu çiğnemiştir.

MHP’nin adını, amblemini ve fikrini kendi siyasi çıkarı için kullanan AKP ve Erdoğan’ın siyasi edep ve terbiye yoksunluğu tescillenmiştir.

Bu ülkede sadece Gezi Parkı için masum eylemler yapan halk kesimleri değil, rakip siyasi partiler de AKP diktasının tehdidi altındadır.

Gayeye varmak için her yolu mübah gören bu sakat demokrasi anlayışı, artık bu ülke için bir baş belası haline gelmiştir.

TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ AYAKLARI ALTINA ALANLAR, MHP VE ÜLKÜCÜ HAREKET’İN AYAKLARI ALTINDADIRLAR

Her türlü milliyetçiliği ayakları altına aldığını söyleyen Erdoğan’ın, MHP ve Ülkücü Hareket’in sembollerini istismarı hazin bir çelişkidir.

Türk milliyetçiliğini ayakları altına alanlar, MHP ve Ülkücü Hareket’in yanı sıra bütün Türk milletinin ayakları altındadırlar.

Türk milliyetçiliği, Türk milletinin bütün değerlerine, sembollerine, kültürüne, geçmişine ve geleceğine duyulan sonsuz sevginin adıdır.

MHP ve Ülkücü Hareket, sembollerini, darbelerde C5’lerde, Mamak’larda türlü işkencelerden geçerek, uğruna şehitler vererek korumuştur.

Bebek katili ve Kandil’deki eşkıyanın süreç ortağı, bölücü ihanetin siyasal uzantılarının yol arkadaşı olanlarla, MHP’nin asla işi olamaz.

Demokratik tepkilere her türlü şiddeti uygulayıp, bölücü ihanetin bütün katliamlarını yok sayanlar, Türk milleti de, MHP de affetmeyecektir.

MHP VE ÜLKÜCÜ HAREKET’E İHANET EDENLER ASLA İFLAH OLMAYACAKLARDIR

MHP ve 3 Hilal’i kirli hesaplara alet etmeye kalkışmak, alçaklıkta sınır tanımamaktır.

Haysiyet cellatları, inanç, fikir ve sembol yağmacıları unutmasınlar ki: MHP ve Ülkücü Hareket’e ihanet edenler asla iflah olmayacaklardır.

MHP ve Ülkücü Hareket’in fikrini, değerlerini, sembollerini, hakkını ve hukukunu alçakça çiğneyenler, her iki cihanda hesap vereceklerdir.

Ülkücü Şehitlerimizin elleri, siyasi hesap ve ikballeri için MHP ve Ülkücü Hareket’in kutsallarını peşkeş çekenlerin yakasında olacaktır.

MHP VE ÜLKÜCÜ HAREKET, KUTSALLARINA UZANAN ELİ  MUTLAKA KIRACAKTIR

Sincan’da MHP ve Ülkücü Hareket’e oynadıkları oyun, aslında Erdoğan ve AKP’nin siyasi tükenmişliğinin göstergesidir.

Ey Tayyip Erdoğan, ey AKP, ayaklarına kapansanız da MHP ve Ülkücü Hareket ahlaksız tezgaha düşmeyecek, kutsallarını size yağmalatmayacaktır.

MHP ve Ülkücü Hareket’i mevsimlik bir hevesmiş gibi kullanmaya, istismara yeltenenler, akıllarını başlarına almalıdırlar.

Darbelerden, işkenceden yılmayan ve ateş çemberinden geçerek bu günlere erişen MHP ve Ülkücü Hareket’in Allah’tan başkasından korkusu yoktur.

Ülkümüz göklerde bir sancak, Allah’ın huzurunda eğiliriz biz ancak” diyen ülkücüler, her türlü pis ve kirli tezgahı bozacaktır.

MHP ve Ülkücü Hareket, zamanı geldiğinde meşru müdafaa hakkını kullanacak ve kutsallarına uzanan eli mutlaka kıracaktır.
HABER FEDAİ

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Osman S
1765 gün önce
Memlekette hukuk, adalet denen bisey kaldi mi ki?
gürkan kaya
1771 gün önce
sayın Koray başkanım bu işi meclise taşı huki yolrdan bu işin vebalini sorun AKP'ye
ÜLKÜCÜ
1771 gün önce
Ağzına sağlık başkanım
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler
İYİ Parti sözcüsü Aytun Çınar, "Yargıtay'ın verdiği listede İYİ Pa..
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Best FM'de Ufuk Karcı'..
"İYİ Parti’nin seçimlere girmek için hiçbir şartı eksik değildi. Eğer ..
MHP lideri Bahçeli'den erken seçim açıklaması
İYİ Parti'nin seçime katılıp, katılamayacağıyla ilgili sorulara yanıt v..
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "An itibarıyla seçim çalışmalar..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=