Lütfen bekleyin..

Türköne'den Erdoğan'a yönelik zehir zemberek yazı

16 Mart 2014, 14:37

Türköne yine zehir gibi bir yazı yazdı ve bu defa Erdoğan'ı bir cinsel sapkınlık hastası olan nekrofillere benzetti!

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Erdoğan'ı hedef alan Zaman gazetesi yazarı Mümtazer Türköne bu defa en ağır yazısını yazdı.

Başbakan Erdoğan'ın kötü olmak zorunda olduğu, köşeye sıkışmış kedi gibi olduğu gibi benzetmeler yapan Türköne daha da ileri gitti ve Erdoğan'ı ölüye cinsel ilişki isteği duyma psikolojik hastalığı anlamına gelen "nekrofili" yakıştırması yaptı. İşte o satırlar...

BAŞBAKAN KÖTÜ OLMAK ZORUNDA

Başbakan, kötü olmak zorunda. Siyaseti insanların tabiatına değil, içinde bulunduğu şartlara bağladığınız zaman yaptıklarını ve söylediklerini daha kolay anlarsınız.

Yolsuzluk yükü Başbakan’ı da, hükümetini de eziyor. Başbakan, sallanan iktidarını ayakta tutabilmek için daha zorba, daha zalim ve daha kötücül davranmak mecburiyetinde. Çıkış yolu olarak başka şansı ve çaresi yok.

KÖŞEYE SIKIŞMIŞ KEDİ GİBİ 

Berkin hakkında söylediği fitne ve fesat kokan sözleri, bu çaresizliğin eseri. Siyasetin ve siyasî tartışmaların çok ötesinde vicdanımızı yaralayan bu kötülüğün, bilinçli bir tercih olduğunu, Başbakan’ın köşeye sıkışmış kedi gibi saldırdığını fark ettiğiniz zaman, arkasından gelebilecekleri tahmin etmek insanı dehşete düşürüyor.

Fezlekeler Meclis’e gelene kadar, yolsuzlukla iddia edilen bakanların adını ağzına almıyordu. Aynı gün Berkin’e “terörist”, Burak Can’a “şehit” demesi ile, bu sabık bakanlardan “kardeşim” diye bahsetmesi aynı amaca hizmet ediyor. Şöyle tasavvur edin: Danışmanları ile Meclis’e gelecek fezlekelere karşı izlenecek stratejiyi müzakere ediyor ve sağ üst köşesinde Başbakanlık ambleminin bulunduğu küçük “unutma” kartına yapacaklarını not ediyor: 1. Berkin “terörist” ilan edilecek, 2. Burak Can’a “şehit” denilecek, 3. Fezlekesi gelen bakanlara sahip çıkılacak, 4. Bütün bu gerginliklerin merkezine Cemaat yerleştirilecek.

ERDOĞAN NEKROFİLİ!

Bütün liderler provokasyon uyarısı yapıyor. Acılı iki gencin babası birbirleriyle kenetlenerek hepimize insanlık dersi veriyor. Birbiriyle düşman olması beklenen kesimler bile karşılıklı barış ve uzlaşma mesajları üretiyor. İyot gibi açığa çıkan tek kişi hariç. 269 gün, soruşturmada en küçük bir ilerleme sağlanamıyor, failler bulunamıyor. Ölümünden sonra bu ülkenin Başbakan’ı, her şeyi bildiğini iddia ediyor. Cenazenin arkasından kenetlenen insanları hastalıkla suçlayanların, asıl Başbakan’ın Gaziantep konuşmasının ileri derecede bir “nekrofili” örneği olduğunu anlaması lazım. Başbakan, seçmen tabanını kendi kötücüllüğüne ortak ederek mevzileri korumaya çalışıyor.

BAŞBAKAN'I KURTARMALIYIZ

Başbakan’ın deve dişi gibi ortada olan yolsuzlukları durdurabilmesi için, Türkiye’nin bir suç cennetine dönüşmesi gerekir. Başbakan’ın varlık mücadelesi krize, kaosa, kıyıma bağlı. Yazık! Bu kadar kötü olmasına da bu ülkeye kötülük yapmasına da izin veremeyiz.

Başbakan’ı da ülkemizi de bu ağır iktidar yükünden kurtarmalıyız.

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
ali
1464 gün önce
Saygi deger yazar sizlerin bu alayi
Aydinlatmaniza çok teşekur ederim Allah bizleri vatanimizi butun kotuluklerden korusun Allaha emanet ol
ali eskicioğlu
1464 gün önce
ne mi oldu? 17 Aralık operasyonu insanların gözünü açtı! fena mı oldu, yani?
Atak okanca
1465 gün önce
Bu adam daha düne kadar İktidara hayranda ne oldu böyle dine imana geldi
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler
Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Ahmet Takan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ..
Erdoğan cephesinden Saadet'i aşağılayıcı ifadeler...
Alişan Satılmış yöneticilerin vefasızlığına dikkat çekti...
flaş iddia: PKK'ya karşı verdiği mücadeleyle tanınan Osman Pamukoğlu..
"MHP'li üst düzey bir yönetici..."
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=