Lütfen bekleyin..

Başbakan Erdoğan seviyeyi düşürdü ! Bahçeli'ye çirkin eleştiri

22 Şubat 2014, 15:39

Bahçeli'ye "çoluk çocuk nedir bilmez" çıkışı

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Çocukların ile ilgili yolsuzluk iddialarını gündeme getirsen bir de !

Başbakan Erdoğan, bekar olan MHP lideri Bahçeli için "Aile nedir, çoluk çocuk nedir bilmez, onun böyle bir derdi yok. Çocuk nedir biz biliriz." ifadelerini kullandı.

MHP'den Başbakan'a Atatürk'lü çoluk-çocuk cevabı ! TIKLA OKU

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sivas Kent meydanında partisinin mitinginde konuşma yaptı.

Başbakan Erdoğan'ın hedefinde Bahçeli vardı...

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/17413.jpg

İşte öne çıkan satır başları:

SİVAS'TAN PARALEL DEVLET MESAJI

"Büyük Türkiye yolculuğuna, yeni Türkiye yolculuğuna bu aşk, sevda ile çıktık. Onun için 30 Mart yerel seçimlerinin startını buradan, Sivas’tan veriyorum. Sivas’tan başlıyor olmamızın bir başka, önemli sebebi var. 1919 yılının Eylül ayında Sivas’ta Gazi Mustafa Kemal, Sivas Kongresi'ni topladı, o kongre Kurtuluş Savaşımızın yolunu açtığı kadar, Cumhuriyetimizin de adeta istikbalini, geleceğin şekillendirdi.

1919’da Sivas’ta ne denildi? ‘Milli sınırlar içinde vatan bölünmez bir bütündür, parçalanamaz. Manda ve himaye kabul edilemez’ dendi.

1919'da Sivas'ta Kurtuluş Savaşımızın ve Cumhuriyetimizin temeli atıldı, manifestosu yazıldı, ufukları çizildi. Bugün 30 Mart seçimlerinin startını Sivas'ta verirken 95 yıl sonra bizler de o ilkeleri, o kararları, o idealleri buradan tekrar ediyoruz.

Milli sınırlar içerisinde haykırıyoruz. Tek millet diyoruz, 77 milyon tek millet, tek bayrak diyoruz. Başka bir bayrak bu ülkede dalgalandırmayız. Tek vatan diyoruz.

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/18484.jpg

30 MART SEÇİMLERİ YENİDEN BİR İSTİKLAL MÜCADELESİDİR

95 yıl önce Sivas’ta söylediğimizi 95 yıl sonra bugün Sivas’ta bir kez daha tekrar ediyoruz. İçeriden ya da dışarıdan Türkiye üzerinde operasyon yapmak isteyenlere göğsümüzü siper eder, onlara hiç tereddüt etmeden gereken cevabı veririz. Ne düşmana, ne içerideki haine asla eyvallah etmez, bu ülkenin istiklalinden, bu ülkenin hürriyetinden asla ve asla taviz vermeyiz. Hiç kimse her ne vasıtayla olursa olsun Türkiye Cumhuriyetini teslim alma, demokrasiyi milli iradeyi teslim alma hevesine kapılmasın, bu millet iradesine uzanan o çirkin, o kirli eller asla bu ülkede hedefine ulaşamayacaktır. Bu aziz millet Türkiye’nin çıkarlarına, kazanımlarına, yeni ve büyük Türkiye hedefine uzanan her tuzağı bozacaktır. Milli iradeyi teslim alma hevesleri inşallah 30 Mart ve sonrasında kursaklarda kalacaktır. Onun için 30 Mart seçimleri yeniden bir istiklal mücadelesidir.

30 MART'TA SON MANŞETİ SİZ ATACAKSINIZ

30 Mart’ta son manşeti siz atacaksınız. Sevgili yiğidolar bu milli irade hırsızlarına, manşetle hükümet devirme heveslilerine, bu paralel yapıya, uluslararası odakların maşası haline gelen bu hain yapıya sizler ‘dur’ diyeceksiniz

MİLLİ İRADE HIRSIZLARI TİTRESİN

Yiğidoların şehri Sivas’tan soruyorum, öyle bir cevap verin diğer 80 vilayet sesinizi duysun, öyle bir cevap verin ki milli irade hırsızları titresin, öyle bir cevap verin ki tüm dünya demokrasi dersini Sivas’tan alsın. Milli iradeye sahip çıkıyor muyuz Sivas? Demokrasiye sahip çıkıyor muyuz Sivas? İstiklalimize, hürriyetimize sahip çıkıyor muyuz Sivas? Milletin partisi AK Parti’ye mührü vuruyor muyuz Sivas? Yanımızda mısın Sivas, bizimle misin Sivas? Kardeşliğe, birliğe, yeni Türkiye’ye ‘evet’ mi Sivas?

Dünyadaki en önemli hava savunma sistemleri olan kontrol uçağını TSK'ya teslim ettik. Yıl sonuna kadar 2 tane daha gelecek. Seneye bir tane daha gelecek. Boeing firması ana yüklenici. Ülkemizin dört bir tarafını barış kartalları ile koruyacağız. Onlar laf üretti biz iş ürettik. Daima millet daima hizmet diyoruz.

DEMİRAĞ'IN PROJESİNİ CHP YOK ETMİŞ

İstanbul Boğazı’na bir köprü hayalini Sivaslı Nuri Demirağ kurmuş. Plan ve projelerini hazırlamış. O zamanki CHP zihniyeti planları, projeleri yok etmişti. Ah kardeşlerim ah bu CHP var ya bu CHP, bunların bu ülkede dikili bir ağacı yok. 2 tane köprü Boğaz’ın üzerinde vardı.

İSTESENİZ DE İSTEMESENİZ DE ÜÇÜNCÜ KÖPRÜYÜ YAPACAĞIZ

Yapacağız isteseniz de istemeseniz de üçüncü köprüyü yapacağız. 250 metre yüksekliğinde iki kule bitmek üzere. Dünyanın asma köprü olarak en önemli köprülerinden bir tanesi olacak. Bu köprünün bir özelliği daha var. 4 gidiş,4 geliş ortasında da tren gidecek. Nuri amcamız öyle bir adım atmış. Onu mahcup etmeyiz.

FATİH GEMİLERİ KARADAN YÜRÜTTÜ BİZ DENİZİN ALTINDAN YÜRÜTTÜK

İyiki Marmaray'ı deniz altından yaptık. Onlar görmeden bilmeden Marmaray'ı bitirdik. İstanbul'a iki gün sis çöktü, gemiler çalışmadı. Marmaray devreye girdi, günde 300 bin kişi taşındı. Mesele bu. Şimdi denizin altından tüp geçit yapıyoruz. Onun içinde otomobiler geçecek. Bizim ulaştığımız yerlere bunların hayalleri bile ulaşamaz. 

Bizim dedemiz Fatih. Dedemiz karadan gemileri yürüttü biz de denizin altından yürütüyoruz.

BAHÇELİ MHP SEÇMENİNE LAYIK DEĞİL

Bahçeli konuşma yapıyor. "Bu başbakan yerde gezmesini bilmez mi hep havada dolaşıyor" diyor. Yok kulağımdan tutup alıp getirecekmiş. Sen nasıl genel başkansın. Ey MHP'ye gönül veren kardeşlerim bu zat size layık değil. Sizler de ona layık değilsiniz.

BİZİM GÜNDEMİMİZDE PROJELER VAR

Bizim gündemimizde inşa ettiğimiz milli savaş gemilerimiz var, uydular var, uçaklar var. Bizim gündemimizde eğitim var. Bizim gündemimizde Fatih Projesi var. Bizim gündemimizde etkileşimli tahtalar var, tablet bilgisayarlar var. Bizim gündemimizde küresel ölçekli projeler, Marmaray, üçüncü köprü, üçüncü havalimanı, Kanal İstanbul, hızlı tren hatları var. CHP'nin gündeminde ne var? MHP'nin gündeminde ne var? Söyleyeyim, onların gündemlerinde sadece yıkım var, engelleme var, yavaşlatma var. Onların gündeminde sadece dedikodu var, iftira var, itham var. Onlar paralel örgütün ortaya attığı kırıntılarla idare ediyorlar.

Onlar plazalardan atılan manşetlerle birlikte yürüyorlar. İhracatımız 36 milyar dolardı, şimdi ne biliyor musunuz? 152 mlyar dolar. Devletin borçlanma faizi yüzde 63'tü hamdolsun tek hanelere geldik. 

79 senede milli geliri 230 milyar dolara çıkıyorsun, 10 senede 830 milyar dolara çıkarıyoruz. 10 senede 17 bin bölünmüş km yol yaptık.

istediği tuzağı kursunlar bizim gündemimizde Türkiye var siz varsınız siz. İnternet yasasıyla ilgili iftira kampanyasını neden yaptıkları çok önemli. 

KASET GENEL BAŞKAN

Şu andaki Genel Müdür, Genel Başkanı ziyarete gitti, ‘Ben aday olmayacağım’ dedi. Sonra kaset genel başkanı geldi. İşte bu kayıtlarla CHP’yi, MHP’yi esir aldılar. Şantaj tuzağına çektiler. Şu anda aynı çirkin saldırıyı bize karşı yapmaya çalışıyorlar.

Milli iradeyi sandığı esir almaya çalışıyorlar. Biz internete karşı değiliz, internetteki ahlaki olmayan yayınlara karşıyız.

Onlar paralel örgütün önlerine attığı kırıntılarla idare ediyorlar. Telefon dinlemeleriyle idare ediyorlar. Bir ülkede bir başbakanın eşiyle konuşması, çocuğuyla konuşması dinlenir mi? Bu nasıl bir insanlık? Bunun ne hukukta yeri var, ne insanlıkta yeri var, ne vicdanda yeri var.

ELLERİNDEN GELSE BANA DA YAPACAKLAR

Paralel yapının yapmadığı yok ki. Bunlar işadamlarına, akademisyenlere, güvenlik güçlerine şantaj yaparlar. Bunlar siyasetçilere şantaj yaparlar, hepsine yaptılar, yapıyorlar. Ellerinden gelse bana da yapacaklar. Böceği yerleştirdiler ama bir şey  bulamadılar.

Niye? Abdestinden şüphesi olmayanın namazından şüpesi olmaz. Ey paralel yapı beddualar ediyorsunuz.

Varın siz beddua edin biz bedduaya lanet diyoruz duaya evet diyoruz. Yurtlarda yavruları bedduaya kaldırıyorlar hale bakın bu ne zillettir. Bu nerelere düşüştür?

KABATAŞ GÖRÜNTÜLERİ

Şu anda bir medya grubu bu bacımızı maalesef o paralel örgütle birlikte böyle bir şey olmadığına inandırmaya çalışıyor. Kabataş'ta  koro halinde o kızmız linç etmeye çalışıyorlar.

AİLE NEDİR BİLMEZ

Aile nedir, çoluk çocuk nedir bilmez, onun böyle bir derdi yok. Çocuk nedir biz biliriz. Türk'ün örfünde kadına el uzatmak yoktur. Sen zaten Gezicilerle hareket ettin. Bunu Geziciler yaptı. Bunu o başörtülü bacıma yaptılar

KANDAN BESLENEN VAMPİRLER

17 aralık darbe girişimi Gezi olaylarının devamıdır. Mili birlik kardeş projesini hedef aldılar. Sivas'ta terör nedeniyle ocaklara ateş düşüyor mu? şte bundan çok ciddi rahatsızlar. Çünkü, bunlar kandan beslenen vampirler.

Bunların ne Sivas'ın ötesiyle doğusuyla ne de batısıyla gönül bağları yok. Bizim zorlamamızla o da birkaç kere ancak Sivas’ın doğusuna geçebildi. Bir kez Hakkari’ye gitti bu CHP’nin başı. Türk Bayrağı’nı sallayamadı biliyor musun?

BDP'YE TEPKİ

Dün partimin gençlerine Hakkari’de saldırdılar. Ey Hakkari’de gururla gezdiğini ortaya koyan siyasi parti siz böyle mi seçim yapacaksınız. Kendinize güveniyorsanız silahları atın sandıkta mücadele verin.  Partinizin adının Barış ve Demokrasi olması bir şey ifade etmez, aslolan uygulama.

Sivas'ta yol kazası oldu. Allah rahmet eylesin. Yazıcıoğlu kardeşimizin olayına rastgeldi. Sivas'ta daha önce belediye başkanlığı yapan Sami kardeşimizin belediye başkan adayı olarak takdim ediyoruz.

Etiketler : bahçeli, erdoğan, mhp, akp
  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
mehmet
1522 gün önce
BİR DEVLET ADAMINDAN KENDİSİNE HİÇ YAKIŞMAYAN SÖZLERİ DUYDUM TV DE KENDİ AGZINDAN KONUŞTUKLARINI DİNLEYİNCE İÇİM BURKULDU BİR BAŞKA PARTİNİN GENEL BAŞKANINA KARŞI SÖYLEDİGİ SÖZLERE KIRILDIM.ANLADIMKİ 17 ARALIKDAN SONRA SAYIN BAŞBAKANIN KİMYASI BOZULMUŞ KENDİSİNE HİÇ YAKIŞMAYACAK SÖZLERİ BİNLERCE KİŞİNİN KARŞISINDA BUNU RAHATLIKLA SÖYLEYEBİLİYOR.HİÇ YAKIŞMADI REİS HİÇ YAKIŞMADI SANA OY VERMİŞ BİRİSİ OLARAK BUNLAR NE SİZE NEDE PARTİMİZE HİÇ YAKIŞMIYOR.BÖYLE DEVAM EDERSEN KAYBEDEN HEM SEN HEM BİZ HEMDE ÜLKEMİZ OLUR TİTRE KENDİNE GEL REİSSS..
vatansever
1522 gün önce
tutuştu yanıyor 30 martta kül olacak az kaldı bu defa mızrak çuvala sığmıyor azda olsa millet uyandı
ENGİN NERGİZ
1522 gün önce
DEVLET BAHÇELİYE EVLADI OLMADIĞI İÇİN EVLAT SEVGİSİ AİLE SEVGİSİ BİLMEZ DİYENLER. BU ÜLKEDE BAŞBAKAN YARDIMCILIĞI YAPTI VE SERVETİNE SERVET KATMADI. BİR EVLAT SEVGİSİ DEĞİL MİLYONLARCA ÜLKÜCÜ EVLADI OLDUĞU İÇİN, ÜLKESİ İÇİN ÇALIŞTI. GEMİCİKLER ALMADI TAM TERSİNE AİLESİNDEN KALAN MÜLKÜ BİLE ERİDİ. HARAM DEĞİL HELAL DEDİ. AİLESİNİ MİLLETİ BİLDİ. YATLAR, KATLAR, DENİZE SIFIR VİLLALAR, GÖKDELENLER, HAVUZ PARALARI, PARA VAKIFLARI OLMADI. SADECE ONUN VATAN EVLATLARI OLDU... DEVLET BAHÇELİNİN BİR DEĞİL BİNLERCE EVLADI VAR....
C c C
1522 gün önce
USTA BE USLUBUNDAN KORKUN BELLI OLUYOR GENE BELDEN ASAGI VURUYORSUN COLUKLA COCUKLA DINLE IMANLA MAKARNA KÖMURLE NELER ALDIGIN ORTADA CENABI ALLAH KUL HAKKI ILE GELME DIYOR SEN BUNDAN NE ANLIYORSUN DAHA BISI DEMEYIM ALLAH ISLAH ETSIN SIZI VE SIZIN GIBILERI
Abhazyalı
1522 gün önce
Sayın başbakanım.Çocuk sevgisini bilen biri:
1)Çocuğunu vatani görevinden kaçırmaz.
2)Bunca yetim ve öksüz dururken elin garibanı askerde şehit olunca ona kelle demez ve Allah korkusu olan birisi hastane randevu telefonundan 4 tl keserek maliyenin çalınan paralarının bedelini yetimin sırtından geri almaz.
3)Çocuğunu seven birisi çocuğuna askerin arazisini tahsis etmez.
Keziban Embiyaoğlu
1522 gün önce
Senin evlatların gibi olacak sa aile olmasın daha iyi. Alın yazısı neyse o olur Allaha inancı olan böyle konuşmaz.
Yörükoğlu
1522 gün önce
Hırsız Olacağına olmasın sn başbakan
yunus
1522 gün önce
oğlu olup yolsuzluğa bulaşacağına, kızı olup başındaki örtüyü bahane edip oy dileneceğine olmasın daha iyidir. senin gibi kasımpaşalı ağazıyla ağzını gere gere yaya yaya konuşmaz Devlet Bahçeliye bak efendilik gör efendilik.
aydın ozer
1522 gün önce
bahcelının cocug yok senın var neye yarar
Murat Gulebenzer
1522 gün önce
Her konusmasinda kin,nefret ve kavgayi korukluyor adeta,bir ulkeyi yoneten insan anca bu kadar sevimsiz olabilir.
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler
İYİ Parti’nin seçime katılıp katılamayacağına ilişkin tartışmalar, dün CHP’..
İYİ Parti sözcüsü Aytun Çınar, "Yargıtay'ın verdiği listede İYİ Pa..
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Best FM'de Ufuk Karcı'..
"İYİ Parti’nin seçimlere girmek için hiçbir şartı eksik değildi. Eğer ..
MHP lideri Bahçeli'den erken seçim açıklaması
İYİ Parti'nin seçime katılıp, katılamayacağıyla ilgili sorulara yanıt v..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=