Lütfen bekleyin..

Bahçeli'den Habertürk'e yeni isim: Haberteyyo !

08 Şubat 2014, 14:12

MHP lideri Devlet Bahçeli sert konuştu...

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin seçim kampanyası tanıtım toplantısında konuştu.

Bahçeli'nin gündeminde Başbakan'ın HaberTürk'e yaptığı mıdahale de vardı:

“ALO FATİH”

Başbakan için en önemli unsur milli irade hırsızlığıdır. Başbakan’ın hakkı vardır çoktan beri ilk defa doğru bir noktaya temas etmiştir. Size soruyorum Fas’tan Alo Fatih demek milli irade hırsızlığı demek değil midir. Bizim görüşlerimizin alt yazılarda görünce, kırmızı görmüş boğa gibi davranmak milli irade hırsızlığı demek değil midir. Anketlerdeki oylarımızı düşük göstermek milli iradeyi zimmete geçirmek değil midir.

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/17982.jpgDemek ki tuz kokmuştur. Habertürk, Haberteyyo ismini alarak hapı yutmuş iktidarın kapı kulluğuna boğun eğmiştir. Basın hürriyeti ölümcül yara almıştır. Bu medyanın görüşlerimizi haber yapmasına gerek yoktur. Onlar, AKP’yi yüzde 50 yetmezse yüzde 90 göstersin CHP’yi de parlatsın önünü açsın son sözü millet söyleyecektir. 30 Mart Türk milletinin karar ve iradesinin sandığa yansıyacağı gündür.

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkan kısımlar:

'KALBİMİZİ İMANLA DOLDURDUK AMA...''

45 yılımız Türk milletine adanmış, milletimizi sevmek iyiliğini istemek yücelmesi ve yükselmesi için çalışmak gayemiz olmuştur. 45 yılda zindanlardan ürkmedik yağlı urganlardan çekinmedik, hak yolunda çıkmadık doğru olmaktan ayrılmadık.  Kalbimizi iman ile doldurduk ama cebimizi para ile doldurmadık. Kurşunlar üzerimize yağdı ama durmadık. Bizler için başaramaz dediler, hayalci dediler yapamaz dediler faşist dediler kandan besleniyor dediler Fatiha  bilmiyor dediler, şehit istismarcısı dediler, kavgacı, hayvan, kafatasçı dediler. 

''İBLİSLERİN AĞZINDAN DUYULMUŞTUR''

Bu sözler yıllardır mal mülk şan şöhret peşinde koşan iblislerin ağzından duyulmuştur. Bunlar ki camiye gidince el açan kiliseye gidince mum yakan iki yüzlü bedbahtlardır.

''SONSUZ AŞKI ÇEKEMEDİLER''

Başbakan ve ihanet lobisi bugünü değin tarihin bizi haklı çıkardığından bahsetmediler. 45 yıllık çizgimizden çıkmadığımızı itiraf edemediler.  Bizim Türk milletine duyduğumuz sonsuz aşkı çekemediler. 

''BUGÜNKÜ ZORLUKLAR BİZE VIZ GELECEKTİR''

Biz 45 yılda nice zorluk gördük. Bugünküler bize vız gelecektir. Bugünküler bize ufak gelecektir. Malumunuz 45 yıl fani hayatta büyük bir senedir.  MHP’nin yöne hakka çevrili sözü millete bağlı olduğu için sürekli büyümüştür. Güç bela da olsa 45 yılı geride bıraktık. Bizim milletimiz dışında kimseden hicazet almamız mümkün değildir.  Kaynağımız Türk ve İslam değerleridir. Yükümüz ağır ancak bir o kadar da mübarektir.

''SİYASİ ATMOSFER PAMUK İPLİĞİNE BAĞLI''

Önümüzde Türk milleti ve MHP adına zorluklarla dolu bir dönem vardır. Karanlıkta taş atanlar sıklaşmıştır. Türkiye’nin siyasi atmosferi pamuk ipliğine bağlıdır.  30 Mart yaklaştıkça vahim olayların yoğunlaşacağı aşikardır. Başbakan  Erdoğan Türkiye’yi korku tüneline sokmuştur.  Türkiye cadı kazanına dönmüştür. Milletin saygınlığı ayağa düşmüştür, Dış politika da çatır çatır çökmüştür. Üç tarafımız denizlerle 4 tarafımız hasım devletlerle çevrelenmiştir. 

''CASUSLAR NEREDEDİR''

Demokrasi makaslanmış, özgürlük kalbinden vurulmuştur. Bu iktidar ki hırsızlığın kaptan köşkündedir, rüşvetin ana kaynağındadır. Yolsuzluk sel olmuş önüne kattığı her şeyi sürüklemeye başlamıştır. Başbakan rüşvetçileri yargıdan saklamakta TBMM’den gizlemektedir. Başbakan ve hükümeti paralel devlet izi sürmektedir. Kimdir bu paralel yapı, 17 Aralık’tan itibaren ne yapılmıştır. Casuslar nerededir.    Milli kurumlara mille değerlere saldıran kimdir. Başbakan milli ne bırakmıştır ki milli değerlerde saldırılmakta diye bağırmaktadır.

''AHI GİTMİŞ VAHI KALMIŞ''

Ahı gitmiş vahı kalmış Başbakan Türk milletini kandırmak için korku senaryolarını üretmektedir. Nedense ayakkabı kutularına giren 4.5 milyon dalar ile ilgili yorum yapmamaktadır. Eski Bakan Binali’nin MilyonAli diye isim değiştirmesini hatırlamamaktadır.  Daha Bilal Erdoğan’ın çevirdiği dolaplar ortaya çıkmamıştır.

''BAŞBAKAN HESAP VERMELİDİR''

Başbakan kendisiyle birlikte oğlunu alıp hukuk karşısında hesap vermelidir. milletini hırsızların elinden almalıyız. İnternet perdelenmiştir. Tarih göstermiştir ki en sağlam sütunlar üzerinde durduğu sanılan yönetimler karton gibi yıkılmaya yüz tutmuştur. AKP’yi bekleyen son da budur.

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
hulusi KAVAS
1534 gün önce
KEZBAN HANIM HEYHAT ÜLKÜCÜLÜĞÜ BİLMEDE MARKSİST LİBOŞ SOLCULAR GİBİ bir şeyler yazmışsın tavsiyem önce ülkücülüğü bir öğrenin bilahare konu şuruz
ömer
1535 gün önce
kezban hanım boş boş konuşuyorsun o günlerde sayın bahçeli demokrasi dersi vermiştir.ülkenin selameti için baraj altında kalacağını bile bile boşuna ahkam kesmeyin biraz vicdan
kezban
1536 gün önce
BAHÇELİ: ERKEN GENEL SEÇİM İSTİYEREK AKP'Yİ İKTİDARA GETİRMEDİ Mİ? MECLİSTE KANUNLAR ÇIKARILIRKEN,CUMHURBAŞKANLIĞI VE DİĞER OYLAMALARDA AKP' NİN STEPNELİĞİNİ YAPTIĞI, AKP DEN ŞİKAYET ETMEYE HAKKI YOKTUR..
mgulyiten
1536 gün önce
hırsızlığı seviyorlar hertürlü nediyim
kezbannnnnnnn
1536 gün önce
her Allah'ın günü Yeteneksizsiniz türkiyeyi izleyipte bahçeliye muhalefet yapamıyorsun demek ahmaklığın bu kadarına da pes dedirtiyor..!!!
kezban'a cevap..!!!
1536 gün önce
Kezban hanım, memleket meseleleriyle kulaktan duyma bilgilerle ilgilendiğiniz o kadar açık ve net ki..!!! Bahçeli'nin konuşmalarının alt yazı olarak bile geçilmesinden rahatsızlık duyan bir iktidarın olduğu dönemde kalkmış Sn.Genel başkanımıza muhalefet yapamıyorsun demek, bilgisizlik ve cahilliğin ispatından başka birşey değildir..!!! Muhalefet istiyorsan BENGÜTÜRK TV'yi tavsiye ederim...!!!
komando
1536 gün önce
keziban bahçeli adamın hasıdır. sen ne hareketi istiyorsun. kezbanlık yapma işine bak. bahçeliden sihirbazlık mı bekliyorsunuz. iktidar oyla milletle olur. milleti galeyene getirmeye gerek yok. sevsenizde sevmesenizde o hareketin başı.
keziban
1536 gün önce
Sn.Bahçeli erdoğan karşısında etkili muhalefet yapamıyorsunuz?.Allahını seversen şu MHP'nin başına yeni bir genel başkan geçsin.Televizyonlara çıkıp ülkücü hareketin görüş ve düşüncelerini anlatmaktan acizsiniz.Televizyonlara çıkıp da yanlışlık yaparım diye korkuyorsunuz..Sn.Bahçeli ayrıl da seni huzurla analım...Bu hareket sizinle yürümez.Harekete her gün zarar veriyorsunuz!....
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler
İYİ Parti’nin seçime katılıp katılamayacağına ilişkin tartışmalar, dün CHP’..
İYİ Parti sözcüsü Aytun Çınar, "Yargıtay'ın verdiği listede İYİ Pa..
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Best FM'de Ufuk Karcı'..
"İYİ Parti’nin seçimlere girmek için hiçbir şartı eksik değildi. Eğer ..
MHP lideri Bahçeli'den erken seçim açıklaması
İYİ Parti'nin seçime katılıp, katılamayacağıyla ilgili sorulara yanıt v..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=