Lütfen bekleyin..

"Cemaat Tayyip Erdoğan'ı mezara gömecek"

20 Aralık 2013, 16:55

Cemaat, 'Erdoğan'sız AK Parti' projesini 'Erdoğan'ı mezara gömene kadar" bitirmeyecek. İddia AKP'ye yakın gazeteciden...

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Hükümet ile Cemaat arasındaki savaşta Gülen hareketini mal edilen rüşvet operasyonu iktidar kanadını sallıyor.

Hükümete yakın medyada çıkan bir iddiaya göre Cemaat, 'Erdoğan'sız AK Parti' projesini 'Erdoğan'ı mezara gömene kadar" bitirmeyecek.

İddialı komplo teorisi Yeni Şafak'ın eski genel yayın yönetmeni ve köşe yazarı Yusuf Kaplan'dan geldi.  Kaplan, bu kez Gülen hareketi için zehir zemberek iddialarda bulunuyor.

İşte yazısından bölümler;

CEMAATÇİLER DEMİŞ Kİ...

Cemaat'in yöneticileri, 'Okulları kapatın, dershaneleri değil!' başlıklı yazımdan sonra teşekkür ziyaretine geldiklerinde, 'Erdoğan'sız Türkiye' projesine nasıl baktıklarını sormuştum; verdikleri cevap, 'böyle bir şeyden Allah'a sığınırız' şeklinde olmuştu.

Ancak adına 'Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu' denilen ama asıl hedefi, Erdoğan'ı ve Türkiye'nin yürüyüşünü durdurmak olan, iç ve dış şebekelerin ortaklaşa gerçekleştirdikleri bütün çıplaklığıyla günışığına çıkan bu operasyonla birlikte, Cemaat medyasının, 'Erdoğan'sız Türkiye' operasyonuna bütün gücüyle destek verdiği, bu süreçte CHP, MHP hatta Ergenekon çetesinin artıklarıyla aynı kare içinde yer aldıkları ve bundan da hiç bir şekilde rahatsız olmadıkları görülüyor!

Eyvah ki, ne eyvah!

CEMAATİN BU YOLU BENİ ÜRKÜTTÜ

(...) Bu kadarını beklemiyordum. Meşrû bir şeye, gayr-ı meşrû yollarla gidilemez. Cemaat medyasının, her şeyi kendi çıkarları için bu kadar ilkesizce ve çirkin bir şekilde kullanması ürküttü beni.

GÜLEN'İN AÇIKLAMASI TÜYLER ÜRPERTİCİ

(...) Fethullah Gülen'in, cemaatin operasyonla ilgisinin olmadığına (!) dair avukatı aracılığıyla yaptığı açıklama, tüyler ürpertici bir açıklamadır.

Zaman gazetesi, bu açıklamayı, Fethullah Gülen fotoğrafı eşliğinde aynen şöyle vermiş: 'Mesnetsiz iddialarla kamuoyunun dikkati soruşturmadan uzaklaştırılıyor.'
Bu nasıl bir açıklamadır, Allah aşkına!
Tek kelimeyle: Ürkütücüdür! Çünkü bu, her şeyden önce, Cemaat'in kendi ayağına kurşun sıkmasından başka bir anlam ifade etmez!

CEMAAT ERDOĞAN'I MEZARA GÖMECEK

Öyle anlaşılıyor ki, iç ve dış şebekeler, hükümeti devirinceye ve Türkiye'nin bölgedeki yürüyüşünü durduruncaya, kısacası, 'Erdoğan'ı mezara gömünceye' kadar bu savaşı sürdürecekler.

Bu ürpertici gerçek bütün çıplaklığıyla ortadayken, Cemaat, Cemaat'in önünü sonuna kadar açan Tayyip Erdoğan'ı 'mezara gömecek' ve Türkiye'nin yürüyüşünü durduracak 'Erdoğan'sız Türkiye' hayaline su taşımakla, sadece kendi ayağına kurşun sıkmakla kalmadığını, aynı zamanda, İslâm dünyasının toparlanma hayallerini suya düşürdüğünü göremiyorsa, vay hâline Müslümanların!

OPERASYON BAŞARILI OLURSA TÜRKİYE PARÇALANIR

Şunu iyi bilelim: Bu operasyon, Erdoğan'ı ve Türkiye'nin yürüyüşünü durdurma operasyonudur. Türkiye, iki yüzyıl boyunca, içeriden ve dışarıdan kuşatılan tek önemli ülkedir dünyada.

Türkiye'nin, ilk defa, tarihî yükümlülüğünü farkettiği ve küresel sistemin bölgemizi köleleştiren, kaynaklarını sonuna kadar sömüren oyunlarını püskürtmeye başladığı bir zaman diliminde, 'Tayyip Erdoğan'sız Türkiye' operasyonu eğer başarıya ulaşırsa, Türkiye parçalanmaktan ve leş kargalarına yem olmaktan kurtulamaz.

Son söz: Hükümetin hem yolsuzlukların, hem de bu operasyonu tezgâhlayanların üzerine sonuna kadar gitmesi, Türkiye'nin bu belayı defedebilmesinin tek çıkar yoludur.

Etiketler : rüşvet operasyonu, akp, cemaat,
  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
karaca karaca
1525 gün önce
rüşvet ve hırsızlık islam dünyasında nekadar kabul görür,,akp yıllardır yetim haklarını yemekten helak oldu yaptığı hırsızlıkların yolsuzlukların bu islam dünyası neden hiç sesini çıkarmadı,,merak etmeyin tayyip giderse bölünmekten kurtuluruz pkk ya toprak vermeyi kabul eden tayyibin kendisidir,,islam dünyası böyle parçalanmayı çok mu istiyor dua edin tayyip gitsin ve yaptığı yolsuzlukların cezasını çeksin,
oğluna gemicikleri karısına hastane hisseleri,kızına 52000lira maaş ,,islam dünyası bu haramları nasıl karşılıyor
Koray Türkmen
1526 gün önce
Yapma, bu kadar da yapma, memleketin bütün dinamikleriyle oynadı, milli ne varsa sattı, suyunu bile, abd nin ve pkk nın oyuncağı oldu, Türkiye parçalanırmış, parçalanmanın önünü açan bizzat bu hükümet
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler
Alişan Satılmış yöneticilerin vefasızlığına dikkat çekti...
flaş iddia: PKK'ya karşı verdiği mücadeleyle tanınan Osman Pamukoğlu..
"MHP'li üst düzey bir yönetici..."
Erdoğan ve Bahçeli'nin tavrı...
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=